Комментарии - VseVesti.com - Новости и объявления вашего города

Последние новости Украина : Новости за 7 дней

Все регионы | Киев и область | Харьков и область | Днепропетровск и область | Донецк и область | Запорожье и область | Винница и область | Житомир и область | Ивано Франковск и область | Кропивницкий и область | Луганск и область | Луцк и Волынская область | Львов и область | Николаев и область | Одесса и область | Полтава и область | Ровно и область | Симферополь и Крым | Сумы и область | Тернополь и область | Ужгород и Закарпатская область | Херсон и область | Хмельницкий и область | Черкассы и область | Чернигов и область | Черновцы и область
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы > Украина : Последние новости
Комментарии

Самый экономичный электрокотел! Остерегайтесь подделок и спекулятивных цен!

олег 30-01-2010 12:38
хочу подробнее узнать о Вашей продукции(электрокотел) : тех. характеристики мощностной ряд комплектация автоматикой, цена и условия поставки.заранее благодарен!

Капельное орошение

Георгий Сергеевич 30-01-2010 12:10
Как купить "Капельная лента от 50 коп/метр" в Севастополе? Спасибо Георгий

Феномен Высоцкого

Sergei 30-01-2010 10:35
Сборник "ВВ-71" можно обсудить на интернет-форуме "Владимир Высоцкий. Творчество и судьба" - vysotsky.ws

Тимошенко поручила СБУ закрыть для украинцев «ВКонтакте» и «Одноклассники»

Astarorh 30-01-2010 06:13
интересно, а свою страничку премьер-министр из Вконтакте тоже удалит?:D

Сонечке Петренко срочно нужна ваша помощь!

Рыбка 29-01-2010 16:29
Сегодня был сюжет о Сонечке по 1+1, может повторят вечером.

Сонечке Петренко срочно нужна ваша помощь!

Рыбка 29-01-2010 16:21
Я читала об этой девочке на uaua.info, там её мама пишет на форуме о состоянии девочки, форумчане активно собирают деньги на лечение. Может и у нас на сайте кто-то поможет. Я думаю, любая посильная помощь будет не лишней. Там на сайте есть история болезни, выписки врачей. Девочка уже столько перенесла, очень хочется верить, что она справится и с этим тяжелым лечением.

Сонечке Петренко срочно нужна ваша помощь!

Аня 29-01-2010 15:54
Дуже прикро, що найдорожчі для нас, маленькі чоловічки, так часто хїворіють на досить складні захворювання. заради наших дітей ми живемо і досягаємо усе найкраще в цьому світі лише для них! Чому, зовсім невинна дитинка повинна так мучитись? Хіба вона заслужила таке горе?! Ми часто задумуємось, і не можемо зрозуміти теорії життя... Знаю одне, - чудеса бувають! Потрібно ВІРИТИ , ВІРИТИ і ще раз ВІРИТИ в те, про що мрієш, і воно обов'язково здійсниться! Тому, бажаю Вашій донечці багато міцного здоро'вячка!!! Хай Бог Вам допоможе зміцнити її та вилікувати!!! Вірте в чудеса!!!

ПРИГЛАШЕНИЕ ИНОСТРАНЦАМ НА УКРАИНУ. ВИЗА В УКРАИНУ. ПОМОЩЬ В ПОЛУЧЕНИИ ПРИГЛАШЕНИЯ ИНОСТРАНЦАМ НА УКРАИНУ.

Николай 29-01-2010 15:32
Здравствуйте. Интересует вопрос. Познакомился недавно с девушкой из Туркменистана, которая имеет украинские корни (мать родилась в Украине) и хочет получить наше гражданство. Ей достаточно с документами обратиться в посольство или еще нужен вызо с Украины? Спасибо.

«Укртелеком» заказал за 100 тысяч долларов новый логотип у англичан

Денис 29-01-2010 14:35
Новый логотип похож на страдания школьников впервые осваивающих графический редактор. Прошлый лого хоть и устарел, но сделан был качественно и осмысленно. Новый ничего из себя не представляет. Расчитан на аудиторию в 12-17 лет.

Внук Сталина подал в суд на СБУ (ВИДЕО)

Николай. 29-01-2010 13:11
На его месте мне было бы стыдно не то,что подавать в суд а признавать такого дедушку своим.Упырь,на совести которого миллионы замученных голодом и репрессиями.Я уже не молодой человек, мне довелось ещё застать свидетелей его правления,в том числе тех ,которые вылезли из могилы в которую их бросили живъём.Такого никогда и никому прощать нельзя.

Продам детскую одежду очень -очень дешево

Юлия 29-01-2010 10:48
А сайт какой? Где ассортимент посмотреть можно?

Сонечке Петренко срочно нужна ваша помощь!

Рыбка 28-01-2010 21:24
Бедная девочка. Слышала что ни один из депутатов не помог, говорят что на выборы денег не хватает, а тут вы с ребенком.

Куплю ассенизатор ГАЗ-53

петро 28-01-2010 21:23
Я продам газ 53 ас вхорошому стані Розгляну всі пропозиції!!! 80981300992

ЦВК зареєструвала ще 221 міжнародного спостерігача за президентськими виборами в Україні

Аноним 28-01-2010 20:21
на производстве киевводоканал начальсто агитуе робитныкив голосуваты за Виктора Федоровыча Януковыча. або голос або позбавымо робочого мисця.

Гривна укрепилась на межбанке

Sonya 28-01-2010 11:46
- Уже пару месяцев не открывала счетов в банках, но по поводу высокого уровня доверия согласна. Банк для меня – в первую очередь способ сохранить деньги, а не преумножить (все равно в стране инфляция жуткая, да и кто в такое кризисное время задумывается о преумножении). В таком положении дел куда важнее быть спокойным за свои деньги, и доверять сильным банкам с иностранным капиталом(vab сейчас, например).

Гривна укрепилась на межбанке

Fox 28-01-2010 08:56
У нас в стране конечно может и нет полностью иностранных банков, но тоже нельзя бояться и держать деньги в матрасах, они же должны работать! Я например диверсифицировал свой небольшой портфель по следующим направлениям: счет в банковских металлах, депозит в банке и в бизнес. Держу деньги в ВАБе и пока проблем нет.

Ришельевский лицей отмечает юбилей

Женя 27-01-2010 21:38
vivat !

Продаются ноутбуки Toshiba б\у.

Александр 27-01-2010 20:31
Доброго Вам времени суток! Подскажите, продажа ноутбуков остается в силе (обьявление ведь было перед Новым годом)? Если да то как к Вам у Виннице можна подьехать и посмотреть весь асортимент? С уважением.

Цементно-стружечные плиты, сэндвич-панели из ЦСП

Андрей 27-01-2010 14:21
Добрый день. Есть ли сейчас в наличии плита ЦСП 3200*1250*24мм? и ее стоимость

Гривна укрепилась на межбанке

Валера 27-01-2010 12:06
Сколько помню, как говорили при тогдашних советах «Самые надежные банки - это трех литровые!», не поспоришь, они то надежные, но на них же не заработаешь и от инфляции не спасают. С Виэйби сталкивался недавно после вклада Неделя, вносил 5к грн, проценты приемлимые, особенно если учитывать что еженедельно открыт к ним доступ.

Обижают сирот?

Юлия 26-01-2010 12:50
Добрый день, Страховая Группа "ТАС" уже дала комментарии по даной теме. С точкой зрения "ТАС" можно ознакомиться на сайте Магнолии ТВ. Комментарий Страховой Группы "ТАС" на счет возникшего конфликта: "Перш за все, маємо сказати, що ми вдячні телекомпанії "Магнолія-ТБ" за підняту проблему страхування та здійснення страхових виплат в своєму сюжеті від 14 жовтня в ефірі ТРК „Київ". Цього дня був показаний сюжет про випадок з клієнтом Страхової Групи "ТАС". В сюжеті йдеться про водія Романа Дмитренко, який потрапив в ДТП, а страхове відшкодування не отримав. Коли сюжет готувався, Страхова Група „ТАС", на жаль, з ряду причин не змогла дати коментар з цього приводу. Але ми вважаємо, що телеглядачі повинні отримувати повну і об’єктивну інформацію про всі події, які висвітлюються засобами масової інформації. Тому ми хочемо показати факти, які не були враховані. Свою розповідь в сюжеті водій починає зі слів: „была брусчаточка на дороге, заднюю часть машины занесло и я попал в столб". Зрозуміло, що водій бажає отримати компенсацію заподіяних матеріальних збитків, але ситуацію змальовує не зовсім правдиво. Зокрема, в сюжеті він забув сказати про деякі деталі події, які сам же виклав в заяві про ДТП. У написаних власноруч поясненнях Романа Дмитренко йдеться: "26 серпня 2009 року о 19-10 год… на повороті… з панелі приладів упав телефон на підлогу, я почав його піднімати, нагнувши голову донизу, коли підняв голову побачив що машина почала з’їзжати з дороги вправо на обочину, я кермом почав вирівнювати машину, так як на обочині пісок, мене почало заносити в бік і машину коли я натиснув на гальма занесло правою стороною на бетонний стовб, який стояв на обочині біля дороги". Виходить, що машину не просто занесло на слизькій бруківці, а водій втратив контроль над ситуацією, тому що відволікся та зовсім не дивився на дорогу. Також у статті, яка була написана на цю ж тему та розміщена на сайті телекомпанії "Магнолія-ТВ", зазначено: „Роман, водитель автомобиля "Деу", на скользкой брусчатке на секунду потерял управление, заднюю часть занесло, и машина угодила в столб. Конечно, обидно было, ведь не гнал и не лихачил". Певно, телекомпанія Магнолія-ТБ дала таку інформацію, опираючись на слова героя сюжету, який в одному з пояснень писав, що його швидкість складала 60 км/ч. Проте, згідно довідки Державної Автомобільної Інспекції, дорожньо-транспортна пригода сталася внаслідок перевищення безпечної швидкості Романом Дмитренком під час керування вказаним автомобілем. Окрім того, постановою суду Києво-Святошинського району м. Києва героя сюжету визнано винним у вчиненні правопорушення. і йому призначене покарання у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на 6 (шість) місяців. Таке покарання, як кожен з водіїв знає, саме по собі є ознакою досить серйозного правопорушення. Виходить, що водій не випадково потрапив у ДТП, а сам його й скоїв. Він рухався з перевищенням швидкості і при цьому навіть не дивився на дорогу, піднімаючи з підлоги телефон. Такі дії кваліфікуються як халатність, і згідно із законодавством України про страхування та договором страхування - страхові збитки в такому випадку не відшкодовуються. До речі, про халатність. Адвокат Володимир Погинайко, до якого звернулися журналісти „Магнолії - ТБ", в сюжеті говорить: „Відмова страховика в нашому випадку є незаконною з огляду на статтю 26 закону України про страхування". І ще: „норма „халатність страхувальника" в ній [статті] відсутня". На жаль, адвокат мабуть, не повністю дослідив статтю закону України, на яку він посилався. Адже, окрім 6 загальних підстав для відмови, у другій частині 26-ї статті закону України "Про страхування" сказано: „Умовами договору страхування можуть бути передбачені інші підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, якщо це не суперечить законодавству України". В сюжеті „Магнолії-ТБ" також зазначено, що страхова компанія в офіційній відмові у виплаті компенсації послалась не на укладений між сторонами договір, а на правила добровільного страхування, що ніби-то суперечить Закону України. І ці дії страхової компанії тлумачаться як неправомірні. Таке тлумачення, на жаль, є не зовсім вірним. Тому що, згідно Закону України "Про страхування", для того, щоб здійснювати страхову діяльність, страхова компанія обов’язково повинна мати затверджені Держфінпослуг (який є регулятором страхового ринку) Правила страхування, на основі яких і укладається договір. При укладанні договору страхування клієнт був з цими Правилами ознайомлений, та підтвердив даний факт своїм підписом. Отже, про Правила страхування він знав, та погоджувався з ними. Дані Правила також є невід’ємною частиною договору страхування. Крім того, зазначене неодноразово підтверджено судовою практикою Верховного Суду України, який визнав правила страхування основною складовою умов страхування, які обов’язкові до виконання, поряд з умовами договору страхування. Також в сюжеті йдеться про те, що: „останнім часом набирає обертів сумна тенденція - коли страхові компанії безпідставно відмовляють клієнтам у виплаті компенсацій". На жаль, справді існують страхові компанії, які безпідставно не здійснюють страхові виплати. Як правило, це компанії, які страховики між собою називають "одноденками" - вони з’являються, завдяки рекламі чи демпінгу збирають страхові платежі, а потім "забувають" про свої зобов’язання перед клієнтами. При цьому такі їх дії, перш за все, засуджуються нормальними страховими компаніями, адже вони кидають тінь на весь ринок страхування та заважають нормально працювати. Але сказане в сюжеті не можна віднести до Страхової Групи "ТАС", адже наша компанія поважає своїх клієнтів, завжди береже і захищає їхні інтереси. І це не просто слова, про це свідчать об’єктивні дані у вигляді цифр: виплати страхових відшкодувань клієнтам компанії за 9 місяців 2009 року склали більше, ніж 100 млн. грн. При цьому динаміка виплат постійно зростає. На завершення хотілося би сказати, що співробітникам страхової групи "ТАС" справді жаль організацію "Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини", якій належить автомобіль, пошкоджений з вини героя сюжету. І, якби ми мали право приймати рішення, базуючись на особистих емоціях чи вподобаннях, то обов’язково б оплатили ремонт автомобіля. Проте є вимоги законодавства та інші фактори, які не завжди дозволяють нам діяти так, як того б ми хотіли. В конкретному випадку, про який було знято сюжет, присутня маса порушень з боку водія, на які жодна страхова компанія України не в змозі закрити очі. Бажаємо всім громадянам України і особисто страхувальникам СГ „ТАС" не потрапляти в прикрі пригоди, а якщо неприємності уникнути не вдалося - ми робили і робимо все від нас залежне, щоб страхувальники якнайшвидше отримували передбачену договором допомогу. "

Украинские писатели выступают за отмену моральной цензуры на Украине

Христя Жовто-Холодна 25-01-2010 18:14
Дiйсно,спочатку треба розiбратися в поняттi "суспiльна мораль",адже наше життя складаеться не лише зi слiв,а й iз вчинкiв,котрi в цензурному обрамленнi все одно лишаються аморальними.Тому не варто уподiбнюватись вiтчизнянiй медицинi,i боротися з наслiдками,адже причина за таких дiй нiкуди не зникне.

Аренда квартир почасово и посуточно в Киеве

Юрий 25-01-2010 09:39
Нужна квартира на 4-5 часов в районе м.Печерская - м. Дружбы народов на 30 января 2010. И пожалуйста укажите цену за час или на время 4-5 часов.

Трессированные волосы на клипсах

Анна 24-01-2010 15:12
Здраствуйте, какая цена волос на клипсах? возможна доставка почтой?

ПРИГЛАШЕНИЕ ИНОСТРАНЦАМ НА УКРАИНУ. ВИЗА В УКРАИНУ. ПОМОЩЬ В ПОЛУЧЕНИИ ПРИГЛАШЕНИЯ ИНОСТРАНЦАМ НА УКРАИНУ.

Мария 24-01-2010 10:08
Мне нужна помощь по оформлению приглашения двух граждан Афганистана, которые живут уже 5 лет в Норвегии в Украину. Тел.050-074-25-04 093-774-85-82

ПРИГЛАШЕНИЕ ИНОСТРАНЦАМ НА УКРАИНУ. ВИЗА В УКРАИНУ. ПОМОЩЬ В ПОЛУЧЕНИИ ПРИГЛАШЕНИЯ ИНОСТРАНЦАМ НА УКРАИНУ.

катя 23-01-2010 10:42
Какие нужны документы , чтобы оформить гостевое приглашение гражданину из Алжыра? Для обеих сторон? Сроки оформления документов? Стоимость услуг?

Бумага А4 А3 белая цветная и т.д

Роман 22-01-2010 13:33
Я впошуках постачальника офісного паперу, Вас безпокое полтавська фірма по продажі канстоварів та офісного паперу, потрібні нормальні ціни, бумагу братимим палетама?

На Хмельниччині 80% дітей-сиріт мають живих батьків

Братерство сиріт, Тернопіль 22-01-2010 12:37
НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ «Чи ж жінка забуде своє немовля, Щоб не пожаліти їй сина утроби своєї? Та коли б вони позабували, То Я не забуду про тебе!» (Іс.45:15) З 31 грудня по 10 січня Тернопільські родини приймали в гості до себе дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування з шкіл-інтернатів Тернопільської області. Найбільшу шану в проведенні цієї суспільно-доброчинної акції «Подаруйте радість дитині у родині» відіграла громадсько-молодіжна організації «Братерство сиріт». Дана програма проводиться на Тернопільщині вп’яте із залученням меценатських та благодійних коштів. Характер акції є добровільний і має на меті пізнати українські звичаї та подарувати неповторні миті радості дітям, у яких відсутні батьки та потребують усесторонньої уваги й підтримки, в колі сім’ї, зігрітим теплом сімейного благополуччя, з подальшим налагодженням контактів. Вихованці з Коропецького обласного ліцею-інтернату, котрі у 2010 році побували у соціальних родинах Враження представників сімей від дітей із шкіл-інтернатів були досить позитивними. Відгуки лунали, що справді дітям потрібна дана акція і це є шанс у житті кожної дитини. Майже 85% сімей виявили бажання прийняти дітей на Великодні свята. Двоє братиків Сергій і Віталій із Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою горять бажанням, що їх візьмуть знову в родину, а інший хлопчик позалишав у родині із м.Бучач частину іграшок, щоб повернутися за ними наступного разу. А братам Дідухам сім’я Рабінчуків з м.Тернополя пообіцяла прислати фотографії на згадку. Діти поверталися радісними, усміхненими, сповнені надією, що про них пам’ятають і відгукнуться. Не дивлячись на скрутне фінансове становище у нашій країні та з врахуванням зимового періоду перебування дітей в соціальних сім’ях, на дану акцію відгукнулися 5 нових родин з Бучацького району, 2 нові і 8 родин з м. Тернополя, по одній родині з Ланівецького, Збаразького, Густинського районів, котрі прийняли 28 діток. Кожна родина дозвілля та відпочинок дітей організовували самостійно, декотрі діти-вихованці з смт.Коропець мали змогу зустрічатися разом із родини м.Бучача і м.Тернополя. Щиросердечну вдячність за терпіння, внесок, розуміння, підтримку та допомогу до згаданої щорічної програми-акції та до благодійної акції «Святий Миколай мандрує Україною» в інтересах захисту дітей, дітей-сиріт з шкіл-інтернатів смт.Коропець, Гримайлів, м.Бережан та дітей-інвалідів із смт.Мельнице-Подільського дитячого будинку висловлюємо всім родинам, котрі прийняли до своїх родин на період новорічно-різдвяних свят діток, а також постійним спонсорам – генеральним директорам ТОВ «Аскор-Україна» Сословській Мирославі Дмитрівні, ТОВ «Тернопільбуд» Лилу Василю Йосиповичу, ЗАТ «Калина-Лтд» Уніяду Володимиру Богдановичу, Бучацькому кооперативу «Іскра», Тернопільському АТП-16127 Шпільману Олександру Леонідовичу, директору ДП «Трейд Лайн Тернопіль» Сандію Ігорю Йосиповичу, Чортківському районному споживчому товариству, ТОВ «Агробуд-Є», ТОВ «Терен» ТОД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПП «Під Ясенем», ВАТ «Чортківський цукровий завод», ПП Кильба М.С., ТОВ «Ваврик і Лтд Компанія», Ковальчуку Ярославу Івановичу, Блажків Олегу Олексійовичу, СПД Лахіна Валентині Анатолівні, Зарівні М.Я., Кравець О.П., Гевко Н.М., Божагора В.С., Пахольчак О.М., Окопна М.М., Морочковська М.В., Гайда Н.І., Михайлів О.І., Садівський Я.З., Ковдрин О.Є., Загородна О.О., Здебський В.С., Мала Н.В., Михайлов Е.С. та ін. жителям Бучацького, Чортківського, Кременецького районів, а також за благодійний концерт гурту «Веселі Галичани» від Тернопільської обласної філармонії. На жаль, є велика частка дітей середнього віку, котрі неможуть ніяк потрапити в соціальні сім’ї на свята і завжди вимушені перебувати в навчально-виховному закладі під час релігійних свят чи шкільних канікул. Приємні хвилити так швидко минають, але подарувати неповторні миті дитинства у родині може кожен або кожна сім’я з Тернопільського краю, запросивши до себе дитину із школи-інтернату, котра ніколи немала змоги побувати в соціальній сім’ї і цього потребує. Відгукнутися на дану акцію може кожна родина за телефонами у м.Тернополі 40-01-09, 22-03-21, моб. 097-4642370, 063-1017764. Реєстрація родин проводиться і в телефонному режимі або завітавши до офісу організації «Братерство сиріт» за адресою: м.Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 23, офіс 69, третій поверг колишнього готелю «Україна». Запрошуємо небайдужих людей та владу України приєднатися до суспільно-корисної справи та організовувати такі акції у своїх обласних центрах із тісною співпрацею з інтернатними установами. Для служб у справах дітей та громадських організацій та інших установ Організація «Братерство сиріт» надасть консультаційну підтримку й досвід по проведенню даних програм (програму, бланк реєстраційної форми, лист-підтримки, зведену форму й таблиці, зміст і форма соціальної реклами – ролика, у ЗМІ, рекомендаційні принципи прозорого підходу до відбору дітей у соціальні родини, форма і зміст заяви на ім’я директора й тощо). На даний час організація «Братерство сиріт» планує розробити веб-сайт із динамічною базою даних по акції «Подаруй радість дитині у родині», але для цього необхідні кошти та залучення ресурсів. Тому надаємо банківські реквізити МО «Братерство сиріт» рахунок № 26003770403561 в ТВ ХОФ АКБ «Укрсоцбанк», МФО 315018, код ЄДРПОУ 25353550. Нехай життя здається добрим дивом І плідні будуть справи та шляхи, Нехай живеться легко й щасливо, Благословенні будьте Богом та людьми! «Для нас дуже важливими є людська доброта, любов та увага. Це те, що може подарувати дітям кожен. Але ми часто кажемо, що не маємо часу, дуже заклопотані, хоча для інших справ – час знаходимо. Я хочу, щоб у нас знайшовся час і для своїх, і для не чужих дітей – тих, хто не має материнської ласки і батьківської турботи, адже вони вкрай потребують радості й уваги», – керівник програми-акції «Подаруйте радість дитині на Різдво/Великдень у родині», президент ГМО «Братерство сиріт» – Володимир Мазур.

Янукович подвел итоги работы своей «горячей линии» и назвал три проблемы украинцев

Оксана 22-01-2010 10:33
Я работала в комисии от Партии Регионов на выборах (11 округ).С работниками не расчитываются,в штабе кидают трубку,говорят,что денег нет.Просим посодействовать,ждём ответа

Продам MacBook 3.1 Apple

Ольга 21-01-2010 15:07
Еще в продаже или уже продан? olga_my@mail.ru
Календарь
Новых вестей сегодня: 12
Новых вестей вчера: 8

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Январь 2025

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Комментарии

Кировоград-25: история в погонах

Стрелец. 15-08-2023 08:45
Грязь там осталась, а не офицеры.. ...

Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибір

КатеринаШ. 23-02-2023 10:52
Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ...

Polly Group Ukraine

Avenue17Ru. 21-10-2022 14:16
Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь.
. ...

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Украина



Курсы валют

Курсы валют