Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: розглядали тему емоційного інтелекту
Опубликовано: Олена
#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
#БудуємоМайбутнєРазом
#UNICEF Ukraine
#docuclub
#docuдіє
В державній установі «Кременчуцька виховна колонія», в рамках пілотування проекту програми Курсів підготовки до звільнення неповнолітніх засуджених, який реалізується ВГЦ «Волонтер» за підтримки ЮНІСЕФ та адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності", проведено чергове заняття в рамках модулю «Особисті якості та безпечна поведінка».
Підлітки продовжили розглядати тему емоційного інтелекту і спробували техніки для розвитку навичок емоційного інтелекту. Виконали вправу «Навичка №1. Усвідомлення власних емоцій та Навчика №2.Управління емоціями». Спробували відпрацювати одну із технік розвитку першої і другої навичок емоційного інтелекту, а саме усвідомлення власних емоцій та управління ними. Згадали декілька ситуацій, які у хлопців викликали сильні емоції, і ці емоції призвели до неекологічних (не гарних, небезпечних) наслідків. Записали ці ситуації. Згадали, які думки виникали під час цих ситуацій, та до яких емоцій це призвело. Також, що говорили та робили під впливом вказаних емоцій та до чого слова і поведінка призвели? Подумали над питаннями щодо того, як можна було відреагувати по іншому? Обговорили свої результати. Розглянули сутність навички самомотивації при розвитку емоційного інтелекту. Переглянули відео про експеримент, який проводив професор Стендфордського університету. Після відповіли на запитання: як ви гадаєте, навіщо проводили цей експеримент? як би ви могли охарактеризувати дітей, які нестримались і все ж таки зїли солодощі? а що можна сказати про дітей, які втримались і в кінці отримали винагороду? які способи стриманя себе використовували діти? як цю ситуацію з солодощами можна транслювати на інші життєві ситуації, зокрема про контроль над емоціями та власною поведінкою у стресових/провокуючих ситуаціях? Розглянули прості поради, яких можна дотримуватись для того, щоб навчитись розпізнавати емоції інших людей та якісно будувати з ними стосунки. Відпрацювали на прикладі життєвих ситуацій формулу ЕГ = коли ти робиш… + я відчуваю… + бо це для мене означає… + чи міг би ти вчиняти/ перестати вчиняти… (привести приклади)».
Кампанія «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності" реалізується Кіноклубом медіапросвіти з прав людини Docudays UA Кременчуцької виховної колонії за сприяння та підтримки ГО «Докудейз». Метою модулю є: сформувати в підлітків усвідомлення важливості та розвинути уміння щодо підвищення емоційного інтелекту, керування своїми емоціями, формування стресостійкості та подолання самостигматизації задля формування безпечної поведінки щодо зміцнення психічного здоров’я, успішної взаємодії з оточуючими, досягнення поставлених цілей.
Добавить комментарий к новости "Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: розглядали тему емоційного інтелекту"