vsevesti.com - Последние новости Все регионы

vsevesti.com - Последние новости Все регионы : Новости за 7 дней

Все регионы | Украина
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы : Последние новости
Лента вестей

Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: розглядали тему емоційного інтелекту

Опубликовано: Олена
Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: розглядали тему емоційного інтелекту

#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
#БудуємоМайбутнєРазом
#UNICEF Ukraine
#docuclub
#docuдіє

В державній установі «Кременчуцька виховна колонія», в рамках пілотування проекту програми Курсів підготовки до звільнення неповнолітніх засуджених, який реалізується ВГЦ «Волонтер» за підтримки ЮНІСЕФ та адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності", проведено чергове заняття в рамках модулю «Особисті якості та безпечна поведінка».

 

Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: «Інтимні селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Опубликовано: Олена
Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: «Інтимні селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
# docuclub
#docuдіє


Для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія», в рамках адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності", організували психологічну годину «Інтимні селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

 

Новая линейка TOTAL QUARTZ XTRA – смазочные материалы для легковых авто нового поколения

Новая линейка TOTAL QUARTZ XTRA – смазочные материалы для легковых авто нового поколения

Киев, 16 апреля 2021 – Это год исключительных инноваций для Total Lubrifiants. Вслед за презентацией совершенно нового дизайна канистры, также был обновлён состав: созданы новые формулы моторных смазочных материалов, они были усовершенствованы и дополнительно адаптированы для новейших автомобилей.

 

Компанія «Тотал Україна» отримала нагороду «Вибір країни –2020»

Опубликовано: Anonymous
Компанія «Тотал Україна» отримала нагороду «Вибір країни –2020»

Київ, 14 квітня 2021 – Компанія «Тотал Україна» отримала нагороду «Вибір країни – 2020» та опинилась у рейтингу найкращих українських підприємств.
Національна премія «Вибір країни – 2020» щороку вручається компаніям, які роблять вагомий внесок у розвиток та майбутнє України.

 

Підстави для проведення фактичної перевірки

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).
Така перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких підстав:
у разі коли за результатами перевірок інших платників податків виявлено факти, які свідчать про можливі порушення платником податків законодавства щодо виробництва та обігу підакцизних товарів, здійснення платником податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, та виникає необхідність перевірки таких фактів;
у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування, яка свідчить про можливі порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, зокрема, щодо здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, виробництва та обігу підакцизних товарів;
письмового звернення покупця (споживача), оформленого відповідно до закону, про порушення платником податків установленого порядку проведення розрахункових операцій, касових операцій, патентування або ліцензування;
неподання суб’єктом господарювання в установлений законом строк обов’язкової звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, подання їх із нульовими показниками;
у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пального;
у разі виявлення за результатами попередньої перевірки порушення законодавства з питань, визначених у п.

 

Чи переноситься граничний термін сплати ЄВ, якщо останній день строку сплати припадає на вихідний або святковий день

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до пункту 6 розділу IV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої, наказом Міністерства фінансів України від 20.

 

Результати позовної роботи податкової служби Черкащини

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом І кварталу 2021 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1242 справи, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму майже 2, 1 млрд гривень.

 

Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що переглянути закриту робочу зміну в програмному реєстраторі розрахункових операцій (далі – ПРРО), яка була відкрита та закрита на іншому пристрої (ПРРО), на даний час немає можливості оскільки відсутня синхронізація змін з іншими пристроями в програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі.

 

Використання коштів ФОП на власні потреби

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що кошти від підприємницької діяльності ФОПа, у разі безготівкових розрахунків, надходять на його розрахунковий підприємницький рахунок, відкритий в банку.

 

Буковинські податківці протидіють відмиванню доходів

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що відділом боротьби з відмиванням доходів впродовж першого кварталу 2021 року направлено до відповідних органів 29 повідомлень про фінансові операції суму майже 83, 7 млн грн, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму.

 

Декларацію з податку на прибуток підприємств за I квартал 2021 подайте за оновленою формою

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують платникам, що наказом Міністерства фінансів України від 29.10.2020 № 649 затверджено нову форму декларації з податку на прибуток підприємств.

 

Відомі буковинці підтримали Кампанію декларування - 2021

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

Акція під назвою «Відомі буковинці агітують задекларувати доходи», відбулася 15 квітня 2021 року у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
Всі учасники акції висловили переконання, що така громадянська позиція відомих громадян краю, лідерів громадської думки - є публічним прикладом високої податкової культури.

 

Мережа «Нова діагностика» відкриває відділення в Дружківці!

Опубликовано: iberry
Мережа «Нова діагностика» відкриває відділення в Дружківці!

Мережа лабораторних досліджень «Нова діагностика» продовжує зростати, і тепер відкриває відділення в Дружківці!

Нове відділення працюватиме за адресою: вул. Соборна, 22.

 

Определены первые победители строительной премии-2021

Опубликовано: Информационная служба
Определены первые победители строительной премии-2021

В апреле названы первые Лауреаты премии «Украинский Строительный Олимп» в этом году. Профессиональной наградой отмечены столичные и региональные строительные компании и новостройки.

 

Реклама на Билбордах, щитах - вся Украина

Опубликовано: Фаррух Рахимов
Реклама на Билбордах,  щитах - вся Украина

Билборд или рекламный щит – это один из самых востребованных видов наружной рекламы. Он позволяет ознакомить большое количество потенциальных клиентов с вашей компанией или предложением о товаре или услуге, которые Вы предлагаете.

 

Трактористів, водіів

Опубликовано: ТОВ Агро-Регіон
Трактористів,  водіів

Запрошуємо:
Трактористів-машиністів, водіїв КамАЗу С, С1, водіїв для розвозки, лаборанта зерносушилки. Місце роботи - с.Лихолітки, Козелецького р-ну, Чернігівська область.

 

Террасная доска (ДПК). Монтаж. Продажа. Харьков

Опубликовано: xh2021516r
Террасная доска (ДПК). Монтаж. Продажа. Харьков

Доска предназначена для обустройства террас, открытых веранд, беседок, бань и саун, зон отдыха вокруг бассейнов, лестничных пролетов, садовых дорожек

Оптимальное соотношение цена-качество для частного домостроения.

 

Лазерная эпиляция во Львове — нежность и гладкость на долгие годы

Опубликовано: TK Laser
Лазерная эпиляция во Львове — нежность и гладкость на долгие годы

С помощью лазера волосок просто и практически безболезненно удаляется вместе с корнем. Пигмент, находящийся в волосяном фолликуле, притягивает лазерную энергию и нагревается до высоких температур.

 

Продаються чохли для КПП та ручника Opel, VW, Шкода Фабіа

Опубликовано: Ls0633914348h
Продаються чохли для КПП та ручника Opel,  VW,  Шкода Фабіа

Пропонуємо придбати чохол для КПП та ручника, пошитий із якісного м'якого автомобільного шкірозамінника. У наявності є чохли однотонні, з кольоровими вставками або кольоровим швом.

 

Про зміну місця проживання чи прізвища можна інформувати через Електронний кабінет

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно Податкового кодексу України (Далі ПКУ) фізична особа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за ф.

 

Податківцями Черкащини при перевірці товариства донараховано 246 млн гривень

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головним управлінням ДПС у Черкаській області проведено документальну планову виїзну перевірку суб’єкта господарювання, який здійснює оптову торгівлю зерном. В ході перевірки платником не надано первинні бухгалтерські документів, які підтверджують придбання зернових та технічних культур.

 

Особа втратила статус підприємця, як оподаткувати сплачені кошти юридичною особою?

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, якщо юридична особа сплачує кошти за надані послуги згідно укладеного договору з фізичною особою підприємцем платником єдиного податку, а фактично на дату нарахування (виплати) доходу ФОП - платник єдиного податку втратив свій податковий статус у зв'язку з припиненням підприємницької діяльності і на підставі повідомлення від державного реєстратора виключена з Єдиного державного реєстру, виплачений такій фізособі дохід оподатковують.

 

Особливості зарахування коштів на єдиний рахунок та їх перерахування для сплати грошових зобов’язань з податків та зборів

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що згідно Закону України від 04 жовтня 2019 року № 190-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», з 01 січня 2021 року доповнено Податковий кодексу України ст.

 

Податківці запрошують на онлайн зустріч продавців пально - мастильних матеріалів

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

Питання: «Новації: сплата податків, ліцензування і проведення перевірок у продавців паливно-мастильних матеріалів. Застосування штрафних санкцій за порушення законодавства при продажу підакцизних товарів»
Дата проведення: 23 квітня 2021р з 10 год до 11 год.

 

Сьогодні - 19 квітня 2021 останній день сплати

Опубликовано: Пресслужба ГУ ДПС у Чернівецькій області

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, останній день сплати за березень:
фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, та членами фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, за I квартал 2021 року (абзац третій частини восьмої ст.

 

Новые тканевые натяжные потолки

Занимаемся установкой тканевых натяжных потолков. Системы Descor , Clipso , Cerutti. Производство Descor-Германия , Clipso-Франция , Cerutti-Швецария. Это 100 % экологические потолки , имеются сертификаты Германии, Франции, США зелёный дом.

 

Біохімічний аналіз крові: кому потрібно сдавати та навіщо?

Опубликовано: iberry
Біохімічний аналіз крові: кому потрібно сдавати та навіщо?

Коли ви звертаєтеся за медичною допомогою з певними скаргами, то в більшості випадків лікар призначить вам загальний аналіз крові. Це базова діагностична процедура, яка дозволяє встановити факт порушення в роботі організму, проте на конкретну причину її результати навряд чи вкажуть.

 

КИСНЕВИЙ КОНЦЕНТРАТОР на 10 літрів (Харьков)

Опубликовано: 935300078
КИСНЕВИЙ КОНЦЕНТРАТОР на 10 літрів (Харьков)

КИСНЕВИЙ КОНЦЕНТРАТОР OLV-10 та ОХ-10А
на 10 літрів
Кисневий концентратор OLV-10 (на 10 літрів)
Гарантія 12 місяців
Генератор кисню OLV-10 один з найкращих та рекомендованих у світі кисневий концентратор Olive на 10 літрів
Концентрація кисню 93%
2 виходи – на дві людини
Используется в домашних условиях! Эффективная профилактика заболеваний дыхательных путей и сердечно-сосудистой системы.

 

Куплю старые вещи

Опубликовано: Антмквариат
Куплю старые вещи

Покупаю предметы старины и ссср,
- Статуэтки ( фарфор, чугун, бронза)
- Фотоаппараты, объективы
- Модели машинок, грузовики
- Куклы, Железную дорогу
- Ёлочные игрушки
- Книги, открытки, Картины
- Знаки на закрутках,
- Самовар, Часы, Портсигар,
- Фотоаппарат,
- Складные, выкидные ножи.

 

Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: вчимося зберігати і зміцнювати здоров’є!

Опубликовано: Олена
Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: вчимося зберігати і зміцнювати здоров’є!

#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
#БудуємоМайбутнєРазом
#UNICEF Ukraine
#docuclub
#docuдіє

В державній установі «Кременчуцька виховна колонія» продовжено пілотування проекту програми Курсів підготовки до звільнення неповнолітніх засуджених, який реалізується ВГЦ «Волонтер» за підтримки ЮНІСЕФ та адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності".

 
Календарь
Новых вестей сегодня: 53
Новых вестей вчера: 59

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Апрель 2021

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Комментарии

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Виденье компании и задачи «SmartCardGroup» на 2015-2016г

Elena. 03-09-2019 08:35
В каком сейчас состоянии смарт контракт по универсальной топливной карте и какие региона покрытия и страна . ...

Директор спортивной школы «Спартак» Александр Нерубальщук: «Очень верю, что кто-то из наших пробьется на Олимпиаду-2012»

Володимир. 27-05-2019 06:06
Мені Олександр Васильович також проклав шлях до спорту. Він залучив мене до плавального басейну, коли я зовсім не міг триматися на воді. За пів- року я здобув юнацкий розряд, А поступово доплив до кандидата у майстри. ...

ЖК Signature - лучшее место для жилья по мнению экспертов

Ярослав Сэмусен. 08-04-2019 18:34
Кстати согласен, есть на что посмотреть в этом элитном жилом комплексе. Нашёл не давно их сайт Signature.ua , чтобы подробнее ознакомится с тем, что они из себя представляют. ...

При горздраве работает "горячая линия"

Игорь Таракановский. 02-03-2019 10:14
Зачем такая "Горячая линия" по которой нельзя дозвониться выходные? . ...

Пікассо плював на Ольгу, а Ольга - на Україну...

Віра Середа. 09-11-2018 18:25
Дивно, що в своєму куцому відгуку науковий співробітник Інституту літератури рекомендує написати романи про українських артисток, зокрема, про Марію Заньковецьку (уже є такий Володимира Корнійчука) чи Соломію Крушельницьку (авторка твору Валерія Врублевська). ...

Лучшие источники
Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Подписаться на эту страницу

RSS
RSS Google
RSS Yandex

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Все регионыКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта