vsevesti.com - Последние новости Все регионы

vsevesti.com - Последние новости Все регионы : Новости за 7 дней

Все регионы | Украина
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы : Последние новости
Лента вестей

Двигатели, АКПП и КПП, турбины, форсунки для любой автотехники

Опубликовано: Вадим Смирнов

Под заказ большой выбор двигателей, АКПП, КПП, турбин, форсунок для автотехники любых производителей – прямая доставка новых и Б/У от поставщиков из Польши, США, Канады, Японии, Кореи и т.

 

Отработка, отработанное масло всех видов закупаем!!!

Опубликовано: Владимир
Отработка,  отработанное масло всех видов закупаем!!!

Закупаем на постоянной основе отработанное масло всех видов (отработку).
Самовывоз, выкачка, обменная тара, расчет на месте!
Цена -- 7 гривен за литр!
Звоните: 050333410.

 

Адвокат. Законный Выезд За Границу для Мужчин 18-60 лет

Опубликовано: Сергей Александрович

Военный Адвокат.
Законный выезд мужчин 18-60
за границу в период действия военного положения .
Суды по вопросам боевых выплат.
Прочие Вопросы Военного Адвоката. Работаем 24/7.

 

Зустріч з представниками «Федерації роботодавців Черкащини»

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Продовжуючи спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків, в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко провів зустріч з головою «Федерації роботодавців Черкащини» Олександром Дорошем та виконавчим директором «Федерації роботодавців Черкащини» Тетяною Яворською.

 

Конструктивна співпраця податківців Черкащини з представником Державної екологічної інспекції Центрального округу

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Шляхи збільшення надходжень екологічного податку до бюджетів обговорили сьогодні на робочій зустрічі в.о начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергій Гришко, начальник управління оподаткування юридичних осіб Микола Гріднєв, начальник відділу адміністрування місцевих податків і зборів з юридичних осіб та розгляду звернень Ганна Балабан, начальник відділу адміністрування рентної плати та екологічного податку Віталіна Тарасюк разом з першим заступником начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу Сергієм Поліщуком.

 

Чи включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість проїзду, проживання та харчування учасників спортивних заходів?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Чи включається до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість проїзду, проживання та харчування учасників спортивних заходів – спортсменів – осіб з інвалідністю під час проведення тренувань, змагань або навчально-тренувальних зборів та за якою ознакою відображаються дані виплати в додатку 4ДФ до Розрахунку?

Загальні правові, організаційні, соціальні та економічні основи діяльності у сфері фізичної культури і спорту визначено Законом України від 24 грудня 1993 року № 3808-ХІІ «Про фізичну культуру і спорт» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 3808) відповідно до ст.

 

Обрання третьої групи платника ЄП резидентом Дія Сіті, який є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Чи може резидент Дія Сіті, який є платником податку на прибуток підприємств на загальних підставах, обрати третю групу платника ЄП, який використовує особливості оподаткування на період дії воєнного стану в Україні?

Згідно з пп.

 

Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

В який термін контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей між даними, зазначеними у податковому повідомленні-рішенні та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів?

Відповідно до п.

 

Які передбачені пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Згідно з п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 

Об’єкт та база оподаткування плати за землю

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Що є об’єктом та базою оподаткування платою за землю (земельним податком або орендною платою за земельні ділянки державної і комунальної власності)?

Об’єктами оподаткування платою за землю є:

1) об’єкти оподаткування земельним податком:

земельні ділянки, які перебувають у власності;

земельні частки (паї), які перебувають у власності;

земельні ділянки державної та комунальної власності, які перебувають у володінні на праві постійного користування;

2 )об’єкти оподаткування орендною платою за земельні ділянки державної і комунальної власності – земельні ділянки державної та комунальної власності, надані в користування на умовах оренди.

 

Платниками Черкащини за 8 місяців 2022 року сплачено 221, 3 млн гривень акцизного податку

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Сергія Гришка, за січень – серпень 2022 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 66, 6 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

 

Чи застосовуються штрафні санкції за порушення граничних термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Чи застосовуються штрафні санкції за порушення граничних термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування до акцизних накладних в ЄРАН та за неподання/несвоєчасне подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсягу обігу пального або спирту етилового вчинені під час дії воєнного стану?

Відповідальність за порушення порядку реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до таких акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) передбачена ст.

 

Разом ми велика сила

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

На фронті потреби у маскуванні ростуть щодня, тому працівники Головного управління ДПС у Черкаській області долучилися до плетіння захисних «кікімор» для наших воїнів.

 

Щодо необхідності внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що у разі зміни фізичною особою – платником податків особистих реєстраційних даних, а саме: місця проживання (податкової адреси), прізвища, ім’я, по батькові, тощо, такий платник зобов’язаний, протягом місяця з дня виникнення таких змін, повідомити податкові органи шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР (далі – Заява за ф.

 

Яким чином декларант може скористатися правом одноразового (спеціального) добровільного декларування, у разі наявності у нього коштів в національній та іноземній валютах у готівковій формі?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Відповідно до п.п. «г» п. 5 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами декларування не можуть бути, зокрема, кошти в національній та іноземній валютах, які на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) перебувають у готівковій формі.

 

Застосування штрафних санкцій за порушення вимог податкового законодавства на період дії воєнного стану

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Відповідно до п. 52 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), штрафні санкції не застосовуються, крім санкцій за:

- порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема страхування додаткової пенсії;

- відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

- порушення вимог законодавства в частині:

- обліку, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- цільового використання пального, спирту етилового платниками податків;

- обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

- здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального;

- здійснення суб’єктами господарювання операцій з реалізації пального або спирту етилового без реєстрації таких суб’єктів платниками акцизного податку;

- порушення нарахування, декларування та сплати податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати.

 

Опалювальні радіатори та котли. Знижка до 50% від роздрібної торгівлі. ДРОПШИППІНГ

Опубликовано: Ирина
Опалювальні радіатори та котли. Знижка до 50% від роздрібної торгівлі. ДРОПШИППІНГ

Постачальник опалювальної техніки запрошує стати дилером у Вашому місті та розширити асортимент, порівняти ціни основного постачальника. Пропонуємо різні варіанти співробіицтва-дропшипінг у тому числі.

 

Строительство и ремонт любых объектов в Киеве

Опубликовано: Юрий
Строительство и ремонт любых объектов в Киеве

Строительная компания «БМЛ ГРУП» (код 37415250) построит или отремонтирует для Вас объект любой сложности. У нас Вы можете заказать строительство или ремонт квартиры, коттеджа, офиса, магазина, склада, ангара, автомойки, заправки, кафе или ресторана, банка, спорткомплекса и многого другого.

 

Чи має право платник податку на формування податкового кредиту за звітні періоди з червня 2022 року?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Чи має право платник податку на формування податкового кредиту за звітні періоди з червня 2022 року до закінчення дії воєнного стану на підставі первинних документів, отриманих від особи, у якої відсутня можливість виконувати податкові обов’язки?

Згідно з п.

 

Чи може платник надіслати заперечення до акта перевірки через Е-кабінет?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що відповідно до п. 86.7 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) у разі незгоди платника податків або його представників з висновками перевірки чи фактами і даними, викладеними в акті (довідці) перевірки (крім документальної позапланової перевірки, проведеної у порядку, встановленому пп.

 

Що відноситься до стаціонарних джерел забруднення атмосфери?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Відповідно до п.п. 240.1.1 п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються, зокрема, викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

 

Платникам Черкащини за 8 місяців 2022 року відшкодовано 329, 6 млн гривень податку на додану вартість

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Протягом січня-серпня 2022 року платниками Черкаської області заявлено до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 600, 2 млн гривень.

В цілому протягом 8 місяців 2022 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування ПДВ грошовими коштами на загальну суму 329, 6 млн гривень.

 

Шафи пожежні (ШП, ШПК, ШПО) широкий вибір від виробника

Опубликовано: Центр Пожарной Безопасности
Шафи пожежні (ШП,  ШПК,  ШПО) широкий вибір від виробника

Пожежні шафи всіх типів та видів в наявності та на замовлення, з комплектацією
та без, для розміщення внутрішніх пожежних кранів та рукавного полотна, для
зберігання вогнегасників.

 

За результатами фактичних перевірок до бюджету донараховано 33, 1 млн гривень штрафних (фінансових) санкцій

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Управлінням контролю за підакцизними товарами та управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області впродовж 8 місяців 2022 року проведено 641 фактичну перевірку суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог чинного законодавства.

 

Коди бюджетної класифікації, за якими сплачується рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

За якими кодами бюджетної класифікації сплачується рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин та яким чином можна отримати інформацію про банківські реквізити для сплати цієї рентної плати до бюджету?

Коди класифікації доходів бюджету по рентній платі за користування надрами загальнодержавного значення та рентній платі за користування надрами місцевого значення затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про бюджетну класифікацію».

 

Чи передбачено оприлюднення плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків та в які терміни проводиться його коригування?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Відповідно до п. 77.1 ст. 77 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок.

 

Подання Повідомлення щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Чи необхідно подавати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (J/F1391802), якщо у СГ закінчилась дія електронного ключа та він згенерував новий ключ?

Суб’єкту господарювання, у якого закінчилась дія електронного ключа та який згенерував новий ключ, необхідно подати Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа за формою № 5-ПРРО (J/F1391802), в якому зазначити дані ідентифікатора ключа з нового сертифікату.

 

Заповнення Податкової декларації з податку на прибуток підприємств нерезидентом

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Яка інформація зазначається нерезидентом, який здійснює господарську діяльність на території України через постійне представництво, при заповненні полів 4 – 8, 10 заголовної частини Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?

При заповненні заголовної частині Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Декларація) нерезидент, який здійснює господарську діяльність на території України через постійне представництво, зокрема, зазначає:

у полі 4 «Платник:» – повне найменування платника податку на прибуток – нерезидента українською мовою згідно з обліковими даними в контролюючому органі;

у полі 5:

«Податковий номер або серія (за наявності) та номер паспорта» – дев’ятизначний реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючим органом.

 

Чи необхідно донарахувати єдиний внесок роботодавцю, якщо середній заробіток, нарахований мобілізованому працівнику за 18 днів липня 2022 року?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Чи необхідно донарахувати єдиний внесок роботодавцю, якщо середній заробіток, нарахований мобілізованому працівнику за 18 днів липня 2022 року (до дати набрання чинності ЗУ від 01 липня 2022 року № 2352-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин»), менше мінімальної заробітної плати?

Законом України від 01.

 

В який термін особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність, зобов’язана подати декларацію про майновий стан і доходи та сплатити ПДФО у разі її припинення?

Опубликовано: Головне Управління ДПС у Черкаській області

Відповідно до абзацу першого п.п. 2 п. 11.18 розд. ХI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 1588), фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, знімаються з обліку після припинення або зупинення незалежної професійної діяльності або зміни організаційної форми відповідної діяльності з незалежної (індивідуальної) на іншу, за наявності документально підтвердженої інформації відповідного реєстру чи уповноваженого органу, що реєструє таку діяльність або видає документи про право на заняття такою діяльністю (свідоцтва, дозволи, сертифікати тощо), та/або поданої до контролюючого органу за основним місцем обліку заяви про ліквідацію або реорганізацію платника податків за формою № 8-ОПП (далі – Заява за ф.

 
Календарь
Новых вестей сегодня: 0
Новых вестей вчера: 8

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Сентябрь 2022

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Комментарии

На дачу едут на одной ноге!
Но на этом испытания пенсионеров не заканчиваются – впереди пешие марш-броски по 3-5 километров

ОbMalv. 19-11-2021 11:51
Спасибо, ваш сайт очень полезный!
. ...

Закупівля нових «Пакунків малюка» під загрозою зриву

Ольга. 11-05-2021 18:00
Господи... Неужели у нас не один процесс не обходится без коррупционных схем? Нормально же выпускали эти бейби боксы до 2020-го года. Что потом пошло не так? Такое ощуще. ...

Что делать, если шиномонтажник сорвал резьбу на шпильке авто?

MSCLYPE. 31-03-2021 15:52
Группа компаний "Азия-Трейдинг" предлагает услуги таможенного оформления в морских портах Владивостока и порт Восточный. Вместе с таможенным оформлением мы оказываем услуги международной перевозки сборных и контейнерных грузов. ...

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Виденье компании и задачи «SmartCardGroup» на 2015-2016г

Elena. 03-09-2019 08:35
В каком сейчас состоянии смарт контракт по универсальной топливной карте и какие региона покрытия и страна . ...

Директор спортивной школы «Спартак» Александр Нерубальщук: «Очень верю, что кто-то из наших пробьется на Олимпиаду-2012»

Володимир. 27-05-2019 06:06
Мені Олександр Васильович також проклав шлях до спорту. Він залучив мене до плавального басейну, коли я зовсім не міг триматися на воді. За пів- року я здобув юнацкий розряд, А поступово доплив до кандидата у майстри. ...

ЖК Signature - лучшее место для жилья по мнению экспертов

Ярослав Сэмусен. 08-04-2019 18:34
Кстати согласен, есть на что посмотреть в этом элитном жилом комплексе. Нашёл не давно их сайт Signature.ua , чтобы подробнее ознакомится с тем, что они из себя представляют. ...

Лучшие источники
Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Подписаться на эту страницу

RSS
RSS Google
RSS Yandex

Погода

Книга жалоб Казахстана

Книга жалоб - это сайт для подачи жалобы или отзыва на государственые учреждения, бизнес, на определенных людей и на государственных служащих на территории республики Казахстан. Жалобная книга Казахстана EGOV.PRESS не является официальным ресурсом. Например, для подачи жалобы на незаконные действия прокуратуры или суда, необходимо авторизаваться через социальные сети. Также мы рекомендуем доску объявлений.

Все регионыКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта