Подробно
Виховуємо юних полтавців на історико-культурних традиціях рідного містаУкраина, Полтава и область | Местные новости | 05-02-2010 14:04 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() Виховання юних полтавців на
історико-культурних традиціях рідного міста – один із пріоритетних напрямків
діяльності управління освіти, педагогічних колективів навчальних закладів. З
2009-2010 н.р. в усіх школах міста вивчається спецкурс «Мій рідний край – моя
Полтава» на основі активного використання краєзнавчого матеріалу. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Виховуємо юних полтавців на історико-культурних традиціях рідного міста"