Подробно
Вшановуючи пам'ять земляка-волейболістаУкраина, Полтава и область | Местные новости | 02-02-2010 17:25 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() Вшановуючи
пам'ять видатного спортсмена, волейболіста світового класу, нашого земляка
Андрія Кузнєцова, у місті, на базі дитячо-юнацької спортивної школи
олімпійського резерву №2, розпочався XV Меморіал його імені. Організований він за підтримки
міського та обласного управлінь у справах сім’ї,
молоді та спорту. В урочистому відкритті взяв участь секретар міської ради
Олександр Козуб. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Вшановуючи пам'ять земляка-волейболіста"