|
Подробно
Чим мотивують подорожчання хлібаУкраина, Полтава и область | Местные новости | 01-02-2010 16:27 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... Погода Полтава
|

Хліб - товар унікальний. І його ціноутворення не буває одночасно й дотаційним (тобто соціально орієнтованим), і ринковим (орієнтованим на реальну собівартість). Тому інформація про підвищення у Кременчуці з 28 січня цін на хлібобулочні вироби стала схожою на соціальний перегин. - Останній раз ціна на хліб підвищилася у серпні минулого року, - підкреслила голова правління ВАТ "Кременчуцький хлібокомбінат Галина Олійник. - Через чергове 7%-ве здорожчання вартості борошна та згідно з Постановою Кабміну про підвищення мінімальної зарплати, ми мали реальні та законні підстави визначити нові ціни на свою продукцію ще в листопаді, попри все - відповідно до цін Полтавського хлібокомбінату.
Добавить комментарий к новости "Чим мотивують подорожчання хліба"