Подробно
Керівники обласної ради визначили дні для особистого прийому громадянУкраина, Полтава и область | Местные новости | 29-01-2010 16:03 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Голова Полтавської обласної ради Олександр Удовіченко підписав розпорядження про організацію особистого прийому громадян в обласній раді в 2010 році. Керуючись ст. 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» голова обласної ради Олександр Удовіченко приймає громадян у першу середу місяця; заступник голови обласної ради Володимир Марченко веде прийом громадян в третю середу місяця; заступник голови обласної ради Петро Ворона веде прийом громадян у першу п’ятницю місяця. Прийом проводиться з 10 години ранку. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Керівники обласної ради визначили дні для особистого прийому громадян"