Подробно
Микола Томенко: спільні проекти з міською владою – зразок, як треба працюватиУкраина, Полтава и область | Местные новости | 27-01-2010 16:17 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() Результатами приїзду до Полтавизаступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко залишився задоволений -про це він повідомив на прес-конференції у Галереї мистецтв. Як відомо, вінпередав дитсадкам та школам диски із записами казок та пісень, живих голосівкласиків, випущені його Фондом «Справедлива країна» та Національноюрадіокомпанією України. Микола Томенко зазначив: нині такі важливі проекти незнаходять підтримки у держави, тож утілюються за позабюджетні кошти. Віце-спікерповідомив про запланований випуск відео видатних державних і культурних діячів,теж призначеного для потреб освіти. Зараз тривають нелегкі пошуки в архівах. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Томенко: спільні проекти з міською владою – зразок, як треба працювати"