Подробно
Добра справа депутатів міської ради – тест на любов до українського словаУкраина, Полтава и область | Местные новости | 26-01-2010 16:44 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
Сьогодні до Полтави
завітав її давній друг, віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко.
Разом з міським головою Андрієм Матковським вони зустрілися у міському
методичному кабінеті з керівниками дошкільних закладів. Тут презентували диск
«Слуханка для української малечі», створений у рамках спільного аудіо-проекту
Фонду Миколи Томенка «Справедлива країна» і Національної радіокомпанії України.
Складається диск із двох частин. До першої увійшли українські народні казки,
казки народів світу та казки літературні – їх виконують професійні актори.
Друга частина – це колекція дитячих пісеньок, колискових, колядок, лічилок у
виконанні співаків та дитячих колективів. Усього на диску міститься 77 творів. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Добра справа депутатів міської ради – тест на любов до українського слова"