Подробно
Мер Полтави голосував усією родиноюУкраина, Полтава и область | Местные новости | 18-01-2010 15:15 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() 17 січня міський
голова Андрій Матковський на виборчу дільницю №5 (Кооперативний технікум) традиційно
прийшов з усією сім’єю: дружиною та двома синами. Молодший, Мишко, за словами
Андрія Матковського, опосередковано голосує з двох років. Цього разу він узяв
власний документ, але був прикро здивований тим, що не має можливості отримати
бюлетень через свій юний вік. Тому в урну кинув лише татків. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Мер Полтави голосував усією родиною"