|
Подробно
МОЗ підтвердив 675 випадків смерті від грипу й ГРВІУкраина, Полтава и область | Местные новости | 30-12-2009 11:14 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... Погода Полтава
|

Міністерство охорони здоров'я підтверджує 675 випадків смерті від грипу й гострих респіраторних вірусних інфекцій у період з 29 жовтня по 29 грудня у всіх 24 областях, Києві, Севастополі й Криму. Як сказано в повідомленні міністерства. Починаючи з 29 жовтня, 98 смертей зафіксовано у Львівській області, 80 - у Донецькій, 44 - в Івано-Франківській, по 32 - у Дніпропетровській області й Києві, 31 - у Київській області, 29 - у Харківській, 27 - у Хмельницькій, 26 - у Чернігівській, по 25 - у Волинській і Тернопільській областях, по 18 - у Рівненській і Запорізькій, 15 - у Полтавській області.
Добавить комментарий к новости "МОЗ підтвердив 675 випадків смерті від грипу й ГРВІ"