Політичні події.
5-6 листопада у Полтаві за участі президента Інституту Європейського Поступу Е.Ільїна, Аташе з питань оборони Посольства Республіки Латвія в Україні Зігмундса Балодіса, Аташе з питань оборони Посольства Словацької Республіки в Україні Юрая Бескіда, II секретаря Посольства Угорської Республіки в Україні Томаша Хайгато, представника Департаменту НАТО МЗС України А.Солов’я, завідуючого відділом Національного Центру з питань євроатлантичної інтеграції України В.Фурашева з ініціативи Інституту Європейського Поступу, Південноукраїнського центру розвитку громадянського суспільства (м. Херсон) за підтримки Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації та управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації за участі державних службовців та представників громадських організацій відбувся дводенний семінар-тренінг „Євроатлантична інтеграція України: проблеми, завдання, перспективи”. Обговорено аспекти різнопланової співпраці України і Альянсу. Окремо обговорено проблематику співробітництва України з НАТО у невійськовій сфері, насамперед, щодо подолання надзвичайних ситуацій, епідемій тощо. Також гості провели запис тематичних телевізійних та радіопрограм на ОДТРК ”Лтава”.
● 5 листопада у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов, президент Інституту Європейського Поступу Е.Ільїн провели прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ. Актуалізовано цивільні аспекти діяльності НАТО, зокрема, під час ускладнення епідеміологічних ситуацій.
Соціальні події.
5 листопада у Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк провів засідання обласної ради з питань фізичної культури і спорту. Проаналізовано стан виконання обласної Програми будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2008-2011 роки. Зокрема, заслухано інформацію про технічний стан та експлуатацію спортивних майданчиків у Карлівському, Семенівському, Козельщинському районах та с.Воскобійники Шишацького району. Затверджено план роботи обласної ради з питань фізичної культури і спорту на 2010 рік.
● 5 листопада у Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк провів нараду з питань підготовки та відзначення знаменних дат у 2010 році. Цього ж дня І.Близнюк провів нараду з підготовки питань, що будуть виноситися на розгляд чергової сесії обласної ради.
● 5 листопада у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації А.Баранова відбулася пряма постійно діюча телефонна лінія. Запитання громадян стосувалися пасажирських перевезень в області.
● 5 листопада у Полтаві заступник голови облдержадміністрації С.Ясинський провів засідання комісії із розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло. Розглянуто звернення громадян щодо отримання квартири та приватизації приміщення гуртожитку ВАТ «Полтавамаш» його мешканцями. Цього ж дня за головування С.Ясинського відбулась нарада з питань підготовки дорожнього господарства області до експлуатації автомобільних доріг у зимовий період 2009-2010 року.
● 5 листопада у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела особистий прийом 4-х громадян. Питання, що порушувалися, стосувалися ситуації у Полтавському ліцеї №1, забезпечення житлом та пенсійної сфери.
● 5 листопада у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації Н.Мякушко, заступників голови обласної ради В.Марченка та П.Ворони відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Заслухано інформацію про стан захворюваності населення області на ГРВІ, забезпеченість області антивірусними ліками, підсумки виконання обласної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 06.11.2009"