Соціальні події.
3 листопада у Полтаві голова облдержадміністрації В.Асадчев провів особистий прийом 18-ти громадян. Клопотання заявників стосувалися забезпечення житлом, спецавтомобілем, газифікації, молодіжного житлового будівництва, роботи медичних закладів, сфери землекористування та екології, пасажирських автоперевезень тощо.
● 3 листопада у Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк за участі начальника обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичної культури і спорту МОН України О.Кучеренко, керівників причетних управлінь облдержадміністрації, представників Полтавського міськвиконкому, спортивних організацій та клубів, ЗМІ провів нараду з питань стану олімпійських видів спорту в області. Наголошено на неприпустимості втрати полтавськими боксерами, дзюдоїстами, важкоатлетами рейтингових позицій в країні стосовно інших областей та необхідності покращення роботи у галузі фізичної культури та спорту. Також йшлося про нагальну потребу розвитку спортивної інфраструктури регіону в цілому.
● 3 листопада у с.Мачухи Полтавського району перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк за участі керівників району, причетних управлінь облдержадміністрації провів виїзну нараду з питань будівництва стадіону для проведення змагань зі спідвею. Дано відповідні доручення.
● 3 листопада у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації Н.Мякушко, представників фармацевтичних компаній та контролюючих органів відбулося засідання «круглого» столу з питань врегулювання ситуації щодо забезпечення мешканців краю антивірусними препаратами. Йшлося про наповнення аптек відповідними ліками та недопущення зростання цін на них в роздрібній мережі.
● 3 листопада у Полтаві відбулася пряма постійно діюча телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації В.Андрієнка. Запитання громадян стосувалися цінової політики на продукти сільськогосподарського виробництва та приватизації земельних ділянок.
● 3 листопада у Полтаві заступник голови облдержадміністрації С.Ясинський взяв участь у селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства України з питань проходження опалювального сезону 2009-2010 років та стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах ЖКГ.
● 3 листопада у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов провів засідання комісії для здійснення моніторингу та надання рекомендацій будівельним організаціям, що будують житло в області, де розглянуто стан фінансування та перспективи щодо завершення будівництва житлових будинків на бульварі Боровиковського, 11 та вул. Уютній, 15 (друга черга) в м.Полтаві. Обговорено проблемні питання та надано відповідні рекомендації щодо завершення будівництва вищевказаних об’єктів.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 04.11.2009"