Подробно
«Діти за чисту енергію»Украина, Полтава и область | Местные новости | 04-11-2009 15:36 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() Нагороджено
переможців міського конкурсу дитячих малюнків серед учнів 5-7 класів на тему енергозбереження та
енергоефективності «Діти за чисту енергію».
На розгляд журі було представлено 42 роботи, за якими івизначили переможців. Так, у напрямку «Діти за
чисту енергію» перше місце посіла учениця 6-го класу школи №22 Тетяна Рижкова,
у напрямку «Перспективи енергозбереження» - учениця 7-го класу школи №19 Тетяна
Холодна. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "«Діти за чисту енергію»"