Політичні події.
30 жовтня у прямому ефірі передачі ,,Ранок на ,,Лтаві” Полтавської ОДТРК ,,Лтава” взяла участь заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко. Обговорено стан виплат пенсій в області, дано роз’яснення щодо розпорядження голови облдержадміністрації від 30.09.2009 ,,Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються лікувально-профілактичними державними та комунальними закладами охорони здоров'я області”. Н.Мякушко привітала працівників соціальної сфери з професійним святом та дала відповіді на запитання телеглядачів.
Соціальні події.
29 жовтня голова Полтавської облдержадміністрації В.Асадчев провів розширене засідання колегії облдержадміністрації, де розглянуто підсумки економічного і соціального розвитку області та виконання бюджету за 9 місяців 2009 року. Також проаналізовано підсумки роботи зі зверненнями громадян в області та стан реалізації заходів забезпечення профілактики ВІЛ-інфекцій, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.
● 29 жовтня у прямому ефірі Полтавської ОДТРК „Лтава” у програмі „Виконавча влада: щоденні будні” взяв участь голова облдержадміністрації В.Асадчев. Проаналізовано показники соціально-економічного розвитку області за 9 місяців ц.р. Констатовано намолот аграріями області 3-го мільйона тонн зерна та їх наміри довести вал до 4-х мільйонів. Також йшлося про хибність урядової політики щодо блокування підтримки національного сільгосптоваровиробника та актуалізовано питання початку виборчої президентської кампанії.
● 29 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела зустріч зі студентами Полтавського інституту бізнесу Міжнародного науково-технічного університету ім. Ю.Бугая, Полтавської філії Європейського університету та Полтавського інституту економіки і права, де йшлося про житлово-побутові умови проживання студентів, їх дозвілля та майбутнє працевлаштування. Також обговорено ініціативу студентів щодо створення централізованої Агенції нерухомості, що вирішуватиме питання найму квартир для тимчасового проживання студентів.
● 29 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела особистий прийом 4-х громадян. Клопотання заявників стосувалися сфери освіти, забезпечення житлом інваліда праці, надання матеріальної допомоги.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 30.10.2009"