Подробно
Волонтери пройшли процедуру посвяченняУкраина, Полтава и область | Местные новости | 23-10-2009 17:06 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() Протягом жовтня цього року тривала
презентаційна кампанія «Школи волонтерів» Полтавського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед навчальних закладів нашого
міста з метою залучення активної, відповідальної та небайдужої молоді. Стати
волонтером Центру виявили бажання 40 молодих людей. Сьогодні у Галереї мистецтв
вони пройшли процедуру урочистого посвячення. Привітала молодь заступник
міського голови Лариса Семеняга, яка побажала присутнім творчості, натхнення і
бажання творити добро. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Волонтери пройшли процедуру посвячення"