Політичні події.
21 жовтня ОКІА „Новини Полтавщини” оприлюднили заяву голови облдержадміністрації В.Асадчева для представників ЗМІ, що у разі програшу Президента України В.Ющенка на президентських виборах він готовий піти у відставку. В.Асадчев заявив, що не бачить іншого кандидата, окрім чинного Президента, з ким би він міг працювати на посаді керівника області. Соціальні події.
21 жовтня у Полтаві виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації І.Близнюк провів нараду з питання «Про стан дотримання дитячо-спортивними школами області вимог чинного законодавства». За підсумками розгляду доручено причетним підрозділам органів виконавчої влади вжити заходів щодо усунення наявних недоліків в роботі ДЮСШ регіону, посилити контроль за дотриманням етапності підготовки спортсменів, оплати тренерів, викладачів і керівників шкіл тощо.
● 21 жовтня у Полтаві виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації І.Близнюк за участі керівників причетних управлінь провів нараду з питання підсумків участі делегації області у ІІ Міжнародній виставці ”Visit Ukrain” та 16-му Міжнародному турсалоні „Україна-2009”. За підсумками розгляду рекомендовано керівникам туристичних фірм та суб’єктам підприємницької діяльності активніше пропагувати свої туристичні можливості з метою просування туристичного продукту на міжнародному ринку.
● 21 жовтня у Полтаві за участі виконуючого обов’язки голови Полтавської облдержадміністрації І.Близнюка відбулося засідання інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в Полтавській області, де розглянуто питання конкурсного відбору заявок суб’єктів підприємницької діяльності щодо отримання фінансової підтримки згідно з розробленими бізнес-проектами.
● 20 жовтня перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк провів особистий прийом громадян у Кременчуцькому районі. Клопотання заявників стосувалися житлової сфери, працевлаштування, підприємництва, спорту тощо. Зокрема, з проханням виділити кошти для добудови газопроводу до сс. Демидівка та Гуньки звернувся Демидівський сільський голова. Також мешканці с.Кам’яні Потоки клопотали про газифікацію та реконструкцію системи опалення сільського центру культури і дозвілля, представники спортивної сфери району – про виділення спортивного майданчику зі штучним покриттям для потреб громади с.Піщане. Дано відповідні доручення.
● 21 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела пряму гарячу телефонну лінію. Запитання трьох громадян стосувалися сфер соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.
● 21 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела нараду з питань стану ринку праці. Проаналізовано основні напрямки функціонування ринку праці в області, наголошено на доцільності вдосконалення статистичного спостереження за суб’єктами підприємницької діяльності регіону з метою реального впливу на ситуацію на ринку праці та налагодження взаємодії усіх суб’єктів цієї роботи.
● 21 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела нараду з питань пріоритетних напрямків реалізації державної молодіжної політики в області у 2010 році.
● 21 жовтня у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації Н.Мякушко відбулася конференція лідерів громадських організацій та представників їх спілок з мм.Полтава, Лубни, Миргород та Кременчук «Від Року молоді – до років демократії». Учасники заходу підвели підсумки реалізації у 2009 році соціальних проектів та програм, розроблених громадськими організаціями та їх спілками стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, а також визначили основні проблемні питання, на вирішення яких будуть спрямовані соціальні проекти громадських організацій у 2010 році.
● 21 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянуто питання готовності об’єктів господарства, енергозабезпечення, транспорту, зв’язку та соціального призначення (лікарні, школи тощо) до роботи в осінньо-зимовий період 2009 – 2010 рр. Також йшлося про страхування об’єктів економіки та господарства області для зменшення ризиків при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 22.10.2009"