Подробно
Йдеш у поліклініку – не забудь парасолькуУкраина, Полтава и область | Местные новости | 20-10-2009 11:27 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Поліклініка лікарні № 2 Кременчука буде чи не єдиним в місті медичним закладом дах якого під час дощу протікатиме. Відповідний прогноз оприлюднили на останній нараді керівників комунальних організацій міста. Якщо точніше, то потоп найбільше загрожує гінекологічному кабінету поліклініки та жіночій консультації. Твердження з цього приводу оприлюднене на нараді – в міському бюджеті для ремонту немає коштів. “Я розумію, що сама бідна в нас медицина”, – зіронізував з цього приводу заступник міського голови Микола Порицький. “Слід все відремонтувати за рахунок лікарняних коштів”, – додав він. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Йдеш у поліклініку – не забудь парасольку"