Політичні події.
17 жовтня делегація Полтавської області (500 осіб) на чолі з головою облдержадміністрації В.Асадчевим взяла участь в урочистостях з нагоди 360-річчя утворення Української козацької держави, що відбулися у м.Чигирин Черкаської області, зокрема, у церемоніях підняття Державного прапора, складання клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Севастопольського військово-морського ліцею, відкритті першої черги будівництва історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького» Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».
● 15-16 жовтня у Полтаві за участі голови Держкомітету ветеринарної медицини України П.Вербицького, заступника Міністра аграрної політики України А.Мірошнікова, заступника голови облдержадміністрації В.Андрієнка відбувалося виїзне засідання колегії Державного комітету ветеринарної медицини України. Розглянуто підсумки роботи галузі за 9 місяців п.р.
Соціальні події.
16 жовтня голова Полтавської облдержадміністрації В.Асадчев у ході робочої поїздки до Лубенського району зустрівся з його керівниками та взяв участь у засіданні районного адміністративно-господарського активу (понад 200 осіб). Йшлося про соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію в області, проблемні питання життєдіяльності району, які можливо вирішити лише за підтримки облдержадміністрації. Також відбулися обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України», де підтримано необхідність внесення змін до основного закону держави. В.Асадчев порадив лубенцям брати активнішу участь у формуванні пропозицій до бюджету 2010 року.
● 16 жовтня в смт Оржиця (Полтавська обл.) за участі голови облдержадміністрації В.Асадчева, народного депутата України С.Гордієнка (фракція КПУ) відбулося пленарне засідання ХХVІІІ сесії районної ради п’ятого скликання. Розглянуто 17 питань порядку денного, зокрема, здійснення контролю за дотриманням законів України з охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, стан санітарно-екологічного благополуччя в районі, виконання районної Програми розвитку краєзнавства у 2009 році тощо. Також відбулися обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України», де підтримано необхідність внесення змін до основного закону держави.
● 18 жовтня перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації І.Близнюк привітав зі 100-річчям мешканку с.Висачки Лубенського району П.Тараненко. Ювілярці вручено вітальну адресу Президента України В.Ющенка, квіти та матеріальну допомогу.
● 16 жовтня у м.Миргород (Полтавська обл.) заступник голови облдержадміністрації А.Баранов провів виїзну нараду керівників територіальних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції, де розглянуто підсумки роботи установ за ІІІ квартал 2009р.
● 16 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела обласну селекторну нараду з актуальних питань реалізації в області політики щодо розвитку соціально-гуманітарної сфери. Йшлося про організацію харчування дітей у навчальних закладах області, забезпечення належної організації опалювального сезону та розрахунків за спожиті енергоносії. Також обговорювалося питання забезпечення взаємодії та обміну інформацією податкових, пенсійних органів, управлінь праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості щодо забезпечення трудових прав працівників, легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
● 16 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела засідання обласної комісії з питань надання допомоги населенню області з обласного бюджету, де надано допомогу 124-м особам на загальну суму 24 тис. грн.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 19.10.2009"