Подробно
Удовіченко відвідав комунальні об'єкти Кобеляцького районуУкраина, Полтава и область | Местные новости | 16-10-2009 18:51 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Сьогодні голова обласної ради Олександр Удовіченко з робочим візитом побував у Кобеляцькому районі. Там він оглянув 2 об’єкти спільної власності територіальних громад – комунальне підприємство «Видавництво Кобеляки» та Ліщинівський психоневрологічний будинок-інтернат. Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Видавництво «Кобеляки» за перше півріччя отримало трохи більше, ніж півтори тисячі гривень чистого прибутку. А послуг надало на 163 тисячі. При цьому видавництво має понад 250 квадратних метрів вільної площі, яку можна було б здавати в оренду і заробляти на цьому. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Удовіченко відвідав комунальні об'єкти Кобеляцького району"