|
Подробно
Полтавці мруть через отруєння грибамиУкраина, Полтава и область | Местные новости | 12-10-2009 15:49 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... Погода Полтава
|

На Полтавщині вихідні дні у лісі для окремих громадян закінчилися трагічно. Життя 33-річної мешканки села Радянського, що на Кобеляччині, лікарі Полтавської обласної клінічної лікарні так і не змогли врятували. Діагноз - гостре отруєння грибами виявився для жінки фатальним. Вже наступного дня, до реанімаційного відділення 2-ї міської клінічної лікарні з таким же діагнозом був доставлений 48-річний мешканець Полтави, який також став жертвою грибної отрути. Чоловік помер, не приходячи до тями. На Миргородщині схожа ситуація – життя 52-річної жительки Миргорода безглуздо обірвалося від споживання отруйних грибів.
Добавить комментарий к новости "Полтавці мруть через отруєння грибами"