Політичні події.
8 жовтня заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації С.Соловей взяв участь у відео-он-лайн-конференції в ОКІА „Новини Полтавщини” та дав відповіді на запитання користувачів Інтернету, що стосувалися кадрової політики, підготовки в області Реєстру виборців, стану інформаційної сфери і видавничої справи, інших актуальних питань сьогодення.
Соціальні події.
8 жовтня у Полтаві за участі голови облдержадміністрації В.Асадчева, голови обласної ради О.Удовіченка, заступника голови облдержадміністрації А.Баранова, секретаря Полтавської міськради О.Козуба, виконавчого директора Футбольної Федерації України - першого віце-президента Футбольної Федерації України О.Бандурка відбулися урочистості з нагоди 100-річчя заснування футболу в області. Продемонстровано документальний фільм «100-річчя з м’ячем» виробництва ОДТРК «Лтава» та презентовано тематичне видання до ювілейної дати. Футболістам, які мають найбільші досягнення перед Полтавським футболом, вручено державні нагороди.
● 8 жовтня у прямому ефірі Полтавської ОДТРК „Лтава” у програмі „Виконавча влада: щоденні будні” взяв участь голова облдержадміністрації В.Асадчев. Йшлося про відзначення в області 100-річчя Полтавського футболу, розвиток спортивної інфраструктури регіону, перспективи подолання кризових явищ в економіці та суспільно-політичному житті країни, готовність регіону до початку нового опалювального сезону. Дано відповіді на запитання телеглядачів.
● 8 жовтня в м.Карлівка (Полтавська обл.) заступник голови облдержадміністрації С.Ясинський за участі голови райдержадміністрації С.Шевченка, голови районної ради П.Світлика, міського голови С.Яковенка провів нараду з питань передачі абонентів-споживачів електроенергії житлового сектору міста по вул.Радевича, 21-23, та абонентів-водоспоживачів мікрорайону спиртозаводу на баланс відповідно ВАТ «Полтаваобленерго» та ОКП «Полтававодоканал».
● 8 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації С.Ясинський провів особистий прийом 2-х громадян. Клопотання заявників стосувалися сфери ЖКГ.
● 8 жовтня заступник голови Полтавської облдержадміністрації Н.Мякушко у ході робочої поїздки до Лубенського, Миргородського та Чорнухинського районів ознайомилась з роботою закладів соціально-гуманітарної сфери.
● 8 жовтня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації В.Андрієнко провів нараду з питань стану виплати орендної плати за земельні паї та забезпечення оперативності при розгляді звернень на урядову гарячу телефонну лінію.
● 8 жовтня у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації В.Андрієнка, заступника голови обласної ради П.Ворони відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Розглянуто виконання Програми розвитку мисливського господарства області з 2008 по 2013 роки. Порушено проблему боротьби з браконьєрством та наголошено на необхідності посилення у природоохоронній роботі ролі обласної організації УТМР як найбільш масової громадської організації мисливців та рибалок. Коло проблемних питань, пов’язаних із розчисткою ставка біля Полтавського літературно-меморіального музею-садиби Панаса Мирного, депутати розглянули з виїздом на місце.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 09.10.2009"