Подробно
Постав питання Надії МякушкоУкраина, Полтава и область | Местные новости | 07-10-2009 16:41 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
9 жовтня о 14.00 в к. 333 облдержадміністрації заступник голови облдержадміністрації з питань соціальної політики, освіти та охорони здоров’я Надія Семенівна Мякушко проведе прес-конференцію щодо реалізації в області державної політики захисту материнства і дитинства, освіти та охорони здоров’я на тему: „Чи маємо підстави для розчарувань?”. Також Надія Семенівна відповість на інші актуальні питання. Зокрема, користувачі Інтернету можуть поставити запитання заздалегідь на ОКІА „Новини Полтавщини” нижче у коментарях: Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Постав питання Надії Мякушко"
Надія Семенівна,
у 2009 році до Полтавської області планувалась поставка гуманітарної допомоги з Франції на суму більше 350 тисяч євро. За наявною інформацією, саме Ви стали на заваді реалізації цього проекту (http://www.all-kremenchug.com.ua/news.php?cont=long&id=10834&year=2009&today=03&month=04).
Прокоментуйте це будь-ласка.
Також, відомо, що французька асоціація MHIGE планує все ж таки відвідати Полтавську область, щоб надати матеріальну допомогу тим закладам, які цього потребують.
Чи не заважатимете Ви їхній діяльності? Чи будете сприяти?
З повагою,
О. Ліхута