Подробно
Діти голосують за якість олівцем та пензлемУкраина, Полтава и область | Местные новости | 29-09-2009 17:05 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Учора, 28 вересня, в актовій залі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося відкриття виставки дитячих робіт та урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». До участі в заході запросили юних митців, що здобули 1-е, 2-е і 3-є місця відповідно до трьох номінацій («Я пізнаю якісну продукцію», «Ми – архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику») та вікових категорій (молодшій (вік учасників – 5-8 років), середній (9-12) та старшій (13-17)), а також авторів робіт, відзначених заохочувальними призами, батьків, вчителів, членів Спілки художників України. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Діти голосують за якість олівцем та пензлем"