Подробно
У Полтаві бажаючих служити у Збройних Силах більше, ніж потрібно призовників...Украина, Полтава и область | Местные новости | 29-09-2009 17:37 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() В місті розпочалася підготовка
до осіннього призову юнаків у Збройні Сили України. Вже майже місяць працює
медична комісія, а сьогодні відбулося перше засідання міської призовної
комісії, яку очолює заступник міського голови Віталій Нікіпелов. Члени комісії
розглянули особові справи призовників, які медичною комісією визнані придатними
до військової служби. Здебільшого, юнаки виявляють бажання служити у сухопутних
військах, аеромобільних, військово-морських силах та підрозділах МВС. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "У Полтаві бажаючих служити у Збройних Силах більше, ніж потрібно призовників..."