Соціальні події.
24 вересня голова Полтавської облдержадміністрації В.Асадчев відвідав Кременчуцьку міську клінічну дитячу лікарню та зустрівся з батьками госпіталізованих школярів місцевої гімназії №6 (діагноз - дизентерія). У ході спілкування досягнуто домовленості щодо компенсації обласною владою витрат батьків на лікування дітей у перші дні захворювання та надання сприяння їх оздоровленню на курортах. Довідково: станом на 25.09.2009 на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні знаходиться 16 учнів. Стан здоров’я дітей задовільний.
Економічні події.
24 вересня у м.Кременчук (Полтавська обл.) за участі Міністра з питань житлово-комунального господарства України О.Кучеренка, голови облдержадміністрації В.Асадчева, заступників голови облдержадміністрації С.Ясинського, В.Андрієнка, Н.Мякушко, керівників управлінь, відділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів державної влади, голів райдержадміністрацій, представників громадськості, ЗМІ відбулося виїзне розширене засідання колегії облдержадміністрації. Розглянуто стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ області до опалювального сезону 2009-2010 року. Констатовано готовність до опалювального сезону житлового фонду області на 87%, об’єктів теплопостачання - 90%, водозабезпечення - 92%, вулично-дорожнього господарства - 87%, енергетичного - 70%. Актуалізовано питання впровадження заходів із застосування альтернативних природному газу видів палива, реалізації програми енергозбереження, розробки схем оптимізації теплопостачання населених пунктів області, вирішення на рівні держави питання автоматичного коригування тарифів при зміні основних складових собівартості для забезпечення беззбиткової діяльності підприємств галузі.
● 24 вересня у м.Кременчук (Полтавська обл.) за участі Міністра з питань житлово-комунального господарства О.Кучеренка, голови облдержадміністрації В.Асадчева, керівників міст з регіонів України розпочав роботу дводенний семінар «Кращі практики реформування житлово-комунального господарства на прикладі міста Кременчука». У рамках заходу на базі Кременчуцького КАТП-1628 відбулася презентація робіт із санації міського звалища та виконання міської програми роздільного збирання та утилізації ТПВ.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 25.09.2009"