Соціальні події.
23 вересня у Полтаві за участі голови обласної ради О.Удовіченка, заступника голови облдержадміністрації А.Баранова, міського голови А.Матковського, лідера Партії регіонів, керівника фракції у Верховній Раді України В.Януковича, народних депутатів України О.Кузьмука, О.Лелюка, І.Акімової, Р.Саффіуліна, О.Попова (фракція ПР), В.Петренка (фракція БЮТ), представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, партійних, громадських організацій, громадськості (близько 5 тис. осіб) відбулися урочисті заходи, присвячені 66-й річниці визволення обласного центру від фашистських загарбників: урочисте покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави, мітинг, урочистий марш ветеранів та мешканців обласного центру, «солдатська каша» для ветеранів.
● 22 вересня у Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк за участі керівників причетних управлінь облдержадміністрації, голови Гадяцької районної ради, директора Полтавського краєзнавчого музею провів нараду з питань підготовки до відзначення 230-річчя від дня народження винахідника та організатора вітчизняного ракетобудування О.Засядька. За результатами розгляду дано доручення щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво пам’ятного знаку генералу О.Засядьку, підготовки матеріалів стосовно передачі приміщення історичного музею у с.Лютенька із власності району у спільну власність територіальних громад області, організації проведення обласної наукової конференції тощо. Цього ж дня І.Близнюк провів нараду з питань підготовки та відзначення 100-річчя з дня народження академіка М.Боголюбова.
● 22 вересня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов за участі керівників причетних управлінь облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, представників підрядних організацій провів розширену нараду з питань завершення у поточному році будівництва мереж підвідних газопроводів з високим рівнем будівельної готовності. За результатами розгляду сформовано уточнений перелік газопроводів з метою подання його до НАК «Нафтогаз України».
● 22 вересня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов провів особистий прийом 4-х громадян. Клопотання заявників стосувалися газифікації населених пунктів Полтавського району, врегулювання конфліктної ситуації між перевізниками та житлових питань.
● 22 вересня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації. Розглянуто питання щодо надзвичайної події, що сталася в гімназії № 6 м.Кременчук, де виник спалах гострих кишкових інфекцій серед учнів. Зазначено, що зараження сталося 14-15 вересня п.р. харчовим шляхом через заражені інфікованими особами продукти, з яких готувалися страви в гімназії. Бактеріологічно підтверджено діагноз у 32 хворих, виділено збудника дизентерії. Дано відповідні доручення щодо стабілізації ситуації, наголошено на посиленні контролю санітарно-епідеміологічною службою області дитячих дошкільних та навчальних закладів. Також проаналізовано стан організації харчування підопічних в інтернатних закладах Лубенського та Пирятинського районів.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 23.09.2009"