Подробно
Вітання приймав Герой Радянського СоюзуУкраина, Полтава и область | Местные новости | 23-09-2009 18:18 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() З нагоди 66-ої річниці визволення Полтави відфашистських загарбників міський голова Андрій Матковський традиційно привітавєдиного з живих у Полтаві Героя Радянського Союзу Кузьму Павловича Нездолія.Мер побажав йому міцного здоров'я і довголіття, вручив подарунки. Фронтовик підчас теплої дружньої бесіди прочитав журналістам свої вірші, присвячені буремнимподіям Великої Вітчизняної. До Героя також завітали секретар міської радиОлександр Козуб, голова Октябрської у місті ради Олег Пругло. У ці дні йоговітали працівники військкомату, підприємств, організацій, навчальних закладів. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Вітання приймав Герой Радянського Союзу"