Подробно
На турнірі з таїландського боксу «Муей Тай» міліціонери Полтавщини здобули призові місцяУкраина, Полтава и область | Местные новости | 22-09-2009 13:54 | Полтава-Информ > Вести от этого источника
У стінах Головного управління МВС України в Полтавській області фінішували змагання з таїландського боксу та кубку Полтавської області.У змаганнях взяли участь близько двохсот учасників з різних куточків України. Полтавщину представляли співробітники спеціального підрозділу міліції “Грифон”, які вже тривалий час беруть активну участь у змаганнях з рукопашного бою та отримують призові місця, піднімаючи своїми спортивними перемогами авторитет не тільки підрозділу, але й міліції Полтавщини.Володимир Винник, Олександр Антіпов, Роман Цибенко, Олег Скоробагатий та Сергій Онацький – співробітники відділення процесуального захисту СПМ “Грифон”, – взявши участь у відкритому Кубку Полтавської області з «Муей Тай», здобули перемогу у віковій групі 1992 року народження.Перше місце у ваговій категорії 91 кілограм посів Сергій Онацький; Олег Скоробагатий здобув перемогу у ваговій категорії 60 кілограм та Роман Дибенко виборов почесне третє місце у ваговій категорії 86 кілограм. Источник: Полтава-Информ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "На турнірі з таїландського боксу «Муей Тай» міліціонери Полтавщини здобули призові місця"