Подробно
Вшанували пам'ять героївУкраина, Полтава и область | Местные новости | 21-09-2009 16:21 | Полтавська міська рада та виконавчий комітет > Вести от этого источника
![]() Наближається одне з найулюбленіших та найприємніших свят нашого
міста – 66-та річниця звільнення Полтави від фашистських загарбників та День її
народження. Звичайно, з великою радістю ми вшановуємо наших ветеранів,
учасників бойових дій, усіх людей, котрі прославляли і прославляють Полтаву, -
сказав міський голова Андрій Матковський після урочистого покладання квітів на
Алеї Героїв. Ми завжди пам’ятали, пам’ятаємо і будемо пам’ятати тих, хто не
шкодував власного здоров’я і життя заради нашого майбутнього. Источник: Полтавська міська рада та виконавчий комітет | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Вшанували пам'ять героїв"