Подробно
Колишній голова Новосанжарської РДА хоче реваншуУкраина, Полтава и область | Местные новости | 28-07-2009 04:08 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Після того, як Харківський апеляційний суд відмовив у задоволенні позивних вимог Миколи Долини, той звернувся з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, який у липні відкрив касаційне провадження. За „випадковим збігом обставин” саме у цей період у ЗМІ почали з’являтися брудні публікації, направлені на дискредитацію голови Новосанжарської районної ради Юрія Лебедина та сільськогосподарських підприємств, які є найбільшими платниками податків в районі та благодійниками соціальної сфери. – Микола Долина, як і під час розгляду справи у Харківському апеляційному суді, намагається вплинути на рішення Вищого адміністративного суду через газету „Полтавська Думка”, – вважає заступник голови Новосанжарської районної ради Борис Федоренко. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Колишній голова Новосанжарської РДА хоче реваншу"