Подробно
Кобеляцькій середній школі-інтернату відсвяткували 45-річчяУкраина, Полтава и область | Местные новости | 27-07-2009 09:23 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Нещодавно Кобеляцькій середній школі-інтернату виповнилося 45 років від дня заснування. Привітати школу приїхали її випускники. На них чекав сюрприз, який підготували колишній заступник директора з виховної роботи Раїса Бобошко та колишній заступник директора з навчальної роботи Алла Бажан – це був стенд з фотокартками учнів, що випускались протягом 45 років. На зустріч, на День народження школи, приїхало майже 70 випускників різних років випуску: 1971 – 1980 і 1983. Урочиста частина відбулася в актовому залі школи. Згадували роки навчання. Потім усім випускникам дозволили пройтися рідними коридорами і корпусами школи. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Кобеляцькій середній школі-інтернату відсвяткували 45-річчя"