Подробно
Кобелячок став повноводнішим за рахунок марківської водиУкраина, Полтава и область | Местные новости | 25-07-2009 04:11 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Найбільший в Кобеляцькому районі ставок, що в селі Марківка, є одночасно окрасою і проблемою. Мальовнича місцина здавна користується величезною популярністю у рибалок, мисливців та любителів інших видів активного відпочинку. Але утримання водойми у належному стані потребує великих капіталовкладень. Одним із проблемних моментів був аварійний стан дамби Марківського ставка. У минулому році завдяки клопотанню депутата Полтавської облради Анатолія Шкарбана вдалося розпочати фінансування робіт капітального ремонту даної споруди. Зміцненням дамби займалось кобеляцьке підприємство ПМК-244, яким керує Іван Дяченко. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Кобелячок став повноводнішим за рахунок марківської води"