Заходи місцевих органів виконавчої влади.
22 липня перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації І.Близнюк у ході робочої поїздки до с.Вишняки Хорольського району ознайомився зі станом готовності до проведення чемпіонату Європи з мотоболу.
● 22 липня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела засідання обласної тристоронньої ради з питань ліквідації заборгованості із заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області. Констатовано, що в області не виплачується 5% від загального обсягу заробітної плати, що стосується 2% працюючих. 25% від загальної заборгованості з виплати зарплат працівникам економічно активних підприємств належить ВАТ «Полтавський тепловозоремонтний завод». Прийнято рішення звернутися до обласної прокуратури щодо сприяння захисту конституційних прав найманих працівників.
● 22 липня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації В.Андрієнко за участі представників причетних служб та установ провів нараду з питань підготовки підприємств та організацій області до участі у Всеукраїнській виставковій акції «Барвиста Україна». Обговорено низку організаційних питань, дано відповідні доручення.
● 22 липня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко за участі керівників причетних управлінь облдержадміністрації провела робочу нараду на будівництві обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру. Акцентовано увагу на прискоренні темпів будівництва закладу.
Діалог влади з народом.
22 липня у Полтаві за участі голови облдержадміністрації В.Асадчева, начальника Управління державної служби Головдержслужби України у Полтавській області О.Черчатого, начальника обласного територіального відділення АМК України по Полтавській області В.Оніщенка, заступника голови ДПА України у Полтавській області А.Кондрашова, заступника начальника ГУ МВС України у Полтавській області О.Шила відбулося засідання Громадської колегії при голові облдержадміністрації. Обговорено, зокрема, наслідки введення у дію Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні". Висловлено думки як щодо цілковитої підтримки цього закону, так і впровадження заходів унеможливлення тінізації цієї надприбуткової галузі. Також присутні обговорили питання щодо ситуації з встановленням пам’ятника гетьману України І.Мазепі у Полтаві та ухвалили рішення звернутися до Полтавської міської ради з пропозицією розглянути як варіант встановлення вже виготовленого пам’ятника на площі біля облдержадміністрації.
● 22 липня у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації С.Ясинського відбулася «гаряча» телефонна лінія. Клопотання 3-х заявників стосувалися ремонту доріг, благоустрою, сфери ЖКГ.
Міжнародне співробітництво.
22 липня у Полтаві голова облдержадміністрації В.Асадчев провів зустріч з керівником проекту ПРООН та ЄК «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Україні Джейсінгхом Сахом та взяв участь в Оглядовій зустрічі з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районних місцевих громад з питань діяльності проекту в області. Обговорено стан впровадження проекту у 8-ми районах області у сферах енергозбереження, водопостачання, транспорту, охорони здоров’я, навколишнього природного середовища та окреслено завдання щодо подальшої реалізації проекту у поточному році.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 23.07.09"