Подробно
Полтавці відвідали корабель - тезку обласного центруУкраина, Полтава и область | Местные новости | 17-07-2009 17:01 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
Цьогоріч полтавська делегація традиційно вирушила до Балаклави, де базується сторожовий корабель «Полтава», з яким місто підтримує шефські зв’язки. Екіпаж на чолі з командиром судна, капітаном 2-го рангу Русланом Гиренком зустрічали гостей щиро і тепло. Дякували моряки і за подарунки. З Полтави на «Полтаву» повезли фарбу, побутові прилади та інструменти, канцелярське приладдя. Гостинці придбали за рахунок спонсорської допомоги на загальну суму близько 12 тисяч гривень. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Полтавці відвідали корабель - тезку обласного центру"