Заходи місцевих органів виконавчої влади.
7 липня голова Полтавської облдержадміністрації В.Асадчев взяв участь в урочистостях у м.Харків з нагоди 140-річчя утворення Південної залізниці. В.Асадчев вручив кращим фахівцям Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці відзнаки обласної влади.
● 8 липня у с.Патлаївка Полтавського району перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк провів виїзне засідання оргкомітету з питань підготовки до проведення в області Чемпіонату України з мотокросу.
● 7 липня у Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації І.Близнюк за участі голови Полтавської райдержадміністрації, керівників причетних управлінь провів нараду з питання відведення земельної ділянки для потреб футбольного клубу «Полтава». Цього ж дня І.Близнюк провів засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя заснування футболу в Полтавській області.
● 7 липня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела нараду з питань організації в області загальнодержавних оплачуваних робіт відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» та постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2009 № 610. За підсумками розгляду вирішено підготувати лист до Кабінету Міністрів України з проханням надати перелік об’єктів для використання робочої сили в рамках загальнодержавних оплачуваних робіт та додаткові роз’яснення щодо їх проведення.
● 7 липня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов за участі керівництва причетних управлінь та служб замовника провів нараду з питань реконструкції обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М.Гоголя. Проаналізовано хід виконання ремонтно-реставраційних робіт, монтажу освітлювального, звукового та механічного обладнання сцени тощо.
Кадрові питання.
7 липня голова Полтавської облдержадміністрації В.Асадчев на зустрічі з активом Чутівського району представив новопризначеного голову райдержадміністрації М.Хвороста, відзначивши належне виконання ним тривалий час обов’язків голови райдержадміністрації, що сприяло налагодженню взаємодії між районною радою та районною державною адміністрацією. Діалог влади з народом.
7 липня у Полтаві голова облдержадміністрації В.Асадчев провів особистий прийом 9 громадян. Клопотання заявників стосувалися житлової та гуманітарної сфер, будівництва будинку-інтернату та школи, помилування родича тощо.
● 7 липня у Полтаві за участі заступника голови облдержадміністрації Н.Мякушко відбулася постійно діюча пряма телефонна лінія. Запитання 4-ох мешканців області стосувалися житлової сфери, соціального захисту та пенсійного забезпечення.
Діяльність політичних партій і виборчих блоків.
7 липня у м.Лохвиця (Полтавська обл.) райорганізацією Всеукраїнської організації "Свобода" з нагоди відзначення 300-річчя подій, пов’язаних з воєнно-політичним виступом гетьмана України І.Мазепи та укладенням українсько-шведського союзу, вшановано борців за волю України встановленням в райцентрі пам’ятних дошок-портретів "Чотири постаті – одна ідея: Іван Мазепа – Микола Міхновський – Симон Петлюра – Роман Шухевич" та пам’ятного знаку з написом „Борцям за Волю України".
ЗМІ.
7 липня в телепередачі «Громадська варта» УТ-1 заступник голови Полтавської облдержадміністрації С.Ясинський, начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Т.Ткаченко актуалізували питання дотримання чинного законодавства у сфері надрокористування. Наголошено, що нинішня ситуація дестабілізує роботу державних підприємств ПЕК регіону та призводить до соціальної напруги.
Вшанування пам’яті.
7 липня на Новоміському цвинтарі обласного центру в день річниці смерті встановлено пам’ятник багаторічному керівнику Полтавщини, відомому громадсько-політичному діячу, вченому-аграрію, екологу і письменнику Ф.Т.Моргуну. Вшанували пам'ять видатного земляка заступники голови облдержадміністрації Н.Мякушко, В.Андрієнко. Довідково: пам’ятник виготовлено у формі двох розгорнутих «сторінок» кам’яної книги з викарбуваними фото Федора Трохимовича і Олександри Олізарівни Моргунів та розлогої цитати з книги Ф.Моргуна «Безсмертна душа України». Агропромисловий комплекс.
7 липня на базі дослідного поля Полтавського інституту АПВ ім.М.І.Вавілова УААН та ДПДГ «Степне» за участі заступника голови облдержадміністрації В.Андрієнка, керівників галузі у районах та представників причетних служб відбувся обласний семінар-нарада «Пріоритет насінництва і технологій – запорука стабільних врожаїв якісної продукції» (200 осіб). Розглянуто питання сівозмін для вузькоспеціалізованих агроформувань різного виробничого напрямку, впровадження інноваційної технології вирощування озимої пшениці, енергозберігаючих технологій обробітку грунту, напрямків розвитку насінництва та сортової політики, захисту посівів сільгоспкультур від шкідників в умовах глобального потепління тощо.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 08.07.2009р."