Заходи місцевих органів виконавчої влади.
22 червня у Полтаві голова облдержадміністрації В.Асадчев за участі заступника голови облдержадміністрації А.Баранова, керівництва силових структур області провів нараду з питань взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних та судових структур області щодо забезпечення безпеки під час проведення заходів з нагоди 300-річчя Полтавської битви. Акцентовано увагу на забезпечення належного проведення заходів у рамках запланованого перебування в обласному центрі представницьких делегацій з Королівства Швеція, Російської Федерації та інших країн – учасників Північної війни 1700-1721 р.р.
● 22 червня у Полтаві голова облдержадміністрації В.Асадчев за участі керівників причетних управлінь облдержадміністрації, обласних теплопостачальних та газопостачальних підприємств, начальника філії Полтавського облуправління ВАТ „Державний ощадний банк України” Г.Ігнатенка провів нараду з питання забезпечення розрахунків споживачів області за природний газ за підсумками наради в Кабінеті Міністрів України від 19.06.09. Обговорено ймовірні механізми надання кредитів теплопостачальним підприємствам області для розрахунків за спожитий газ.
● 22 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов провів засідання міжвідомчої комісії з питань дотримання містобудівного законодавства. Підбито підсумки роботи Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Полтавській області за 2008-2009 р.р. та визначено завдання щодо посилення ефективності діяльності, координації зусиль інспекції із контролюючими службами та правоохоронними органами.
Охорона здоров’я.
22 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела спільне засідання обласних надзвичайних протиепідемічної та протиепізоотичної комісій. Проаналізовано обставини виникнення 4 випадків захворювання на тяжку форму ботулізму у м.Комсомольськ внаслідок вживання в’яленої та копченої риби, виготовленої в домашніх умовах. Прийнято рішення посилити відповідальність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування м.Комсомольськ, Глобинського та Кременчуцького районів, контролюючих та правоохоронних структур щодо дотримання чинного законодавства у відповідних галузях з метою недопущення несанкціонованої торгівлі рибними продуктами невідомого походження.
АПК.
22 червня заступник голови облдержадміністрації В.Андрієнко у ході робочої поїздки до НДГ „Ювілейне”, що у с.Бречківка Полтавського району, ознайомився з дослідними ділянками сільськогосподарських культур, закладеними науковцями Полтавської державної аграрної академії.
Пам’ятні дати.
22 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела нараду з питань підготовки спільних заходів облдержадміністрації та громадськості з відзначення 300-річчя подій, пов'язаних з воєнно-політичним виступом гетьмана України І.Мазепи та укладенням українсько-шведського союзу.
ЗМІ.
22 червня на сайті ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася спільна Інтернет-конференція заступника голови облдержадміністрації, голови облорганізації Єдиного Центру А.Баранова, заступника голови обласної ради, першого заступника голови облорганізації НСНУ П.Ворони, начальника Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, голови облорганізації НРУ О.Пустовгара, голови Полтавської райдержадміністрації, заступника голови облорганізації УНП С.Антонюка на тему: «Полтавська битва: українська трагедія». Прокоментовано заходи Полтавського міськвиконкому щодо відзначення пам’ятної дати та анонсовано заходи громадськості національно-патріотичного спрямування, що відбудуться за підтримки облдержадміністрації з метою належного пошанування пам’яті полеглих козаків та відзначення 300-річчя подій, пов'язаних з воєнно-політичним виступом гетьмана України І.Мазепи, виходячи з державницьких позицій. Акцентовано увагу на пріоритеті національної складової під час проведення заходів.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 23.06.09"