Подробно
Майже 300 представників місцевого самоврядування змагалися у РешетилівціУкраина, Полтава и область | Местные новости | 22-06-2009 16:15 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
У Решетилівці за сприяння органів місцевого самоврядування Полтавщини та обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України відбулася обласна спартакіада серед колективів фізичної культури селищних і сільських рад області. Відкриваючи змагання, заступник голови обласної ради Петро Ворона зазначив, що органи місцевого самоврядування області добре розуміють значення фізичної культури і спорту у життєдіяльності територіальних громад області, тому сприяють розвитку фізкультурно-спортивного руху, вихованню спортивної зміни, пропаганді здорового способу життя серед громадян і особливо молоді. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Майже 300 представників місцевого самоврядування змагалися у Решетилівці"