Голодомор 1932-1933 років в Україні.
18 червня у с.Супрунівка Полтавського району за участі голови облдержадміністрації В.Асадчева, заступника голови обласної ради П.Ворони, Єпископа Полтавського і Кременчуцького владики Федора (УПЦ КП), керівництва району, громадськості, представників ЗМІ відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років в Україні.
Діяльність правоохоронних органів.
19 червня у Полтаві прокурор області В.Войцишен провів розширене засідання колегії облпрокуратури. У роботі колегії взяли участь виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації В.Андрієнко, заступник голови облдержадміністрації А.Баранов. Обговорено стан дотримання законодавства про охорону і використання водних ресурсів та прокурорського нагляду із цих питань, вимог законодавства щодо безпеки руху на підприємствах залізничного, авіаційного та автомобільного транспорту. Акцентовано увагу на належному контролі за створенням водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, отриманні спеціальних дозволів на користування надрами, дотриманням правил експлуатації та обслуговування повітряних суден та аеродромів, «Інструкції з улаштування та утримання колії залізниць України», утриманні доріг.
Заходи місцевих органів виконавчої влади.
18 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації. Обговорено стан виконання постанови КМУ від 11.08.2006р. № 623 „Про затвердження Державної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2006-2010 р.р.” та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації у частині роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Цього ж дня Н.Мякушко взяла участь у роботі семінару-тренінгу з питань захисту прав та інтересів дітей для заступників голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, де обговорено питання створення на місцях Громадських комітетів з дотримання прав дітей та жінок.
● 18 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела нараду з проблемних питань збереження архівів підприємств. Йшлося про забезпечення відповідних умов збереження документів, можливостей їх оперативного опрацювання з метою належного соціального захисту пенсіонерів, що працювали в особливих умовах на виробництві тощо. Охорона здоров’я.
19 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела в селекторному режимі засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей. Підбито підсумки перебігу І етапу літньої оздоровчої кампанії. Констатовано, що в 764 таборах з денним перебуванням оздоровлено 31,5 тис. дітей (90% від запланованого цьогоріч). Також працювало 8 наметових містечок на 1357 місць (60 % від запланованого обсягу на літо), вартість двох-трьох разового харчування становила від 12 до 16 грн.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 19.06.09"