Подробно
Михайлівські депутати виселили сільську радуУкраина, Полтава и область | Местные новости | 08-06-2009 21:55 | Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" > Вести от этого источника
На останній сесії сільські депутати одноголосно прийняли рішення віддати два приміщення, в яких сьогодні розміщені сільська рада та аптека, під амбулаторію сімейної медицини. Її створюють натомість дільничної лікарні в Жирківці Машівського району, яку закрила обласна санепідстанція. Сільська ж рада має переселитися в старе приміщення ФАПу. Там ще треба робити ремонт. Але достеменно ніхто не знає, скільки кімнат знадобиться для амбулаторії. Якщо медсестрам дільничної лікарні робота буде, то 6 санітарок Жирківської лікарні доведеться звільнити. Селяни незадоволені такою реорганізацією. Ходять чутки, що саме через закриття дільничної лікарні люди збираються висловити сільському голові недовіру. Источник: Обласне комунальне інформаційне агентство "Новини Полтавщини" | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Михайлівські депутати виселили сільську раду"