Діяльність вищих інституцій державної влади.
2 червня у Полтаві під керівництвом першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В.Антонця за участі спостерігачів від Національної гвардії та служби медицини катастроф штату Каліфорнія (США) розпочалося командно-штабне навчання в Полтавській області на тему: «Дії органів управління і сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру». За легендою навчань, після стихійного лиха в регіоні робота обласної комісії з питань ТЕБ та НС, яку очолює заступник голови облдержадміністрації А.Баранов, переводиться в режим роботи НС та створюється обласний штаб з ліквідації НС регіонального характеру. Рятувальники відпрацьовують різні практичні дії з ліквідації умовної надзвичайної ситуації, зокрема, виливу хлору на залізничній станції, автокатастрофи, виявлення людини з підозрою на захворювання небезпечною інфекційною хворобою тощо.
Євроатлантична інтеграція.
3 червня Полтаву за сприяння Інституту Європейського Поступу та Центру інформації і документації НАТО відвідала делегація дипломатичних представників країн-членів НАТО, зокрема, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Ян Рейн, Аташе з питань оборони Посольства Словацької Республіки в Україні полковник Юрай Бескид, Аташе з питань оборони Литовської Республіки в Україні полковник Сігітас Буткус. За їх участі відбулася прес-конференція, дебати «Україна-НАТО: «За» і «Проти» та відео-конференція Полтава-Брюссель. Йшлося про досвід приєднання Естонії, Словаччини, Литви до Альянсу, переваги системи колективної європейської безпеки, рівень поінформованості українського населення з цих питань. Високоповажних гостей супроводжував заступник голови облдержадміністрації А.Баранов.
Діяльність органів місцевого самоврядування.
2 червня у Полтаві голова обласної ради О.Удовіченко за участі заступника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Н.Мякушко, представників громадських організацій провів засідання організаційного комітету із відзначення 90-ї річниці створення комсомолу України. Обговорено концепцію та практичні аспекти відзначення цієї дати в області.
Відкритість влади.
2 червня перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації І.Близнюк провів особистий виїзний прийом громадян Карлівського району. Розглянуто звернення представників колективу робітників партії глибокого буріння ДП НАК «Надра України» - «Полтавагазгеологія» щодо заборгованості із виплат заробітної плати.
● 2 червня заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації С.Соловей провів особистий виїзний прийом 2-х громадян Кременчуцького району. Клопотання заявників стосувалися виділення коштів на завершення будівництва підвідного газопроводу до сс.Демидівка, Гуньки, завершення будівництва водогону у с.Садки. Цього ж дня С.Соловей провів особистий виїзний прийом 3-х громадян Глобинського району. Питання, що порушувалися, стосувалися газифікації, благоустрою, виплати знецінених заощаджень, водопостачання тощо.
Охорона здоров’я.
2 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела в селекторному режимі позачергове засідання обласного штабу з організації відпочинку та оздоровлення дітей за участі представників міськрайонних штабів та керівництва обласного управління захисту прав споживачів. Проаналізовано стан готовності оздоровчих закладів регіону до роботи в літній період. Констатовано готовність в області 761 табору з денним перебуванням учнів для оздоровлення понад 30 тис. школярів, які будуть забезпечені 2-3 разовим харчуванням вартістю не менше 8 грн. Н.Мякушко акцентовано увагу на забезпеченні харчування дітей якісними продуктами, зокрема, морозивом, питною водою, овочами, фруктами та організації культурно-освітнього обслуговування дітей на безоплатній основі.
Агропромисловий комплекс.
2 червня в смт Червонозаводське Лохвицького району (Полтавська обл.) заступник голови облдержадміністрації В.Андрієнко на базі елеватора ТзОВ «Райз-цукор» за участі керівників причетних управлінь облдержадміністрації та заступників голів райдержадміністрацій з аграрних питань провів розширене засідання обласної комісії з питань координації міжгалузевих відносин на ринку сільськогосподарської продукції. Обговорено стан готовності хлібопереробних підприємств до переробки зерна нового врожаю.
Комунікації.
2 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації А.Баранов за участі керівництва Полтавської дирекції УДППЗ „Укрпошта”, Полтавського обласного управління ВАТ „Ощадбанк” та регіонального відділення Фонду державного майна України провів нараду з питання упорядкування договірних відносин з оренди приміщень Полтавської дирекції УДППЗ „Укрпошта” відділеннями Полтавського обласного управління ВАТ „Ощадбанк”. За підсумками розгляду прийнято рішення щодо забезпечення внесення змін до відповідних законодавчих актів з метою збереження діючої мережі ВАТ „Ощадбанк”.
Соціальна політика.
2 червня у Полтаві заступник голови облдержадміністрації Н.Мякушко провела нараду з питань реалізації в області порядку взаємодії причетних органів і установ щодо надання особам, які відбули покарання, допомоги в трудовому і побутовому влаштуванні, соціальній адаптації.
Источник: Полтавська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Інформація на 03.06.09"