Для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія», в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, відчинила свої двері Школа відповідального батьківства
Опубликовано: Олена
#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
#docuclub
#docuдіє
Для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія», в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, відчинила свої двері Школа відповідального батьківства.
Зустріч відбулась під гаслом «Сім’я - це місце, де народжується життя і ніколи не згасає любов» та розпочалась із жвавої дискусії юнаків: «якими повинні бути для дитини батько і мати?». Важливим фрагментом дискусії стало вирішення проблемних ситуацій у взаємостосунках між батьками та дитиною. Учасники зазначили, що батьки показують своїм прикладом, як повинен поводитись чоловік з жінкою. Особливо для доньки батько може стати прикладом для захоплення. В робочих групах юнаки проаналізували та визначили основні правила спілкування батьків зі своєю дитиною. Визначили головні риси батька та матері, а зокрема: чесність, доброта, наполегливість тощо. Переглянули документальний фільм «Лізо, ходи додому», який створила литовський режисер Оксана Бурая. Кінострічка розкрила для юнаків долю маленької дівчинки, яка зазнає від рідної матері морального тиску та приниження. Головна героїня мріє про щасливу родину і люблячу маму, але в рідній оселі немає тепла і затишку, вдома часто збираються чужі люди, які весело і безтурботно проводять свій час, а на маленьку Лізу ніхто не звертає уваги. Дівчинка тікає від суворої мами і галасливих компаній, уникає запахів тютюну і горілки, та знаходить радість і заспокоєння заглиблюючись в природу, мріючи про чарівний, лагідний світ. Після перегляду фільму вихованці обговорили такі питання як: психологічні та моральні взаємовідносини між донькою і матір'ю, чи щаслива головна героїня фільму і про що вона мріє? Шукали шляхи розв’язання непростих, проблемних питань, які постають в родині, які права дитини порушені, які головні цінності гарної сім'ї. Кожний із юнаків пропонував свій спосіб налагодження взаємостосунків між матір'ю і донькою, яким чином суспільство могло б допомогти родині. Вихованцям запропонували виділити основні помилки батьків, які вони допускають при вихованні власних дітей та надати один-одному поради, як майбутнім батькам. На завершенні заняття поговорили про права дітей та чим можна зарадити головній героїні, і взагалі, неблагополучній родині. Пограли в руханку та згадали, як в дитинстві кожного хлопця називали батьки та рідні.
Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. Заходи організували в рамках адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності", яка реалізується Кіноклубом медіапросвіти з прав людини Docudays UA виховної колонії за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».
Добавить комментарий к новости "Для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія», в рамках Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, відчинила свої двері Школа відповідального батьківства"