Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: вчимося зберігати і зміцнювати здоров’є!
Опубликовано: Олена
#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
#БудуємоМайбутнєРазом
#UNICEF Ukraine
#docuclub
#docuдіє
В державній установі «Кременчуцька виховна колонія» продовжено пілотування проекту програми Курсів підготовки до звільнення неповнолітніх засуджених, який реалізується ВГЦ «Волонтер» за підтримки ЮНІСЕФ та адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності".
В рамках модулю «Збереження та зміцнення здоров’я» з підлітками говорили про взаємини статей «Дружба-Кохання-Секс» та особисті кордони для побудови відповідальних стосунків з партнеркою. Виконали вправи «Комфортно чи ні?»; «Дружба-кохання-секс чи є різниця?»; «Дозволено – не дозволено». Поговорили від чого може залежати власна «зона комфорту»? чи однакова вона для друзів, знайомих чи рідних? чому? Розглянули 4 зони комфорту та для кого вони призначені: інтимна зона (відстань менше витягнутої руки - призначена для наших рідних і друзів; персональна зона (від 50 см до 1,5 м. - простір, в який ми пускаємо знайомого співрозмовника, наприклад колегу або приятеля; соціальна зона (від 1,5 до 3,5-4 м. -призначена для контактів з чужими людьми; публічна зона (до 7 м. - призначена для публічних виступів. На такій відстані ми вважаємо за краще знаходитися, спілкуючись з аудиторією). Розглянули поняття: «дружба», «кохання» та «секс». У 3-х групах юнакам запропонували напрацювати основні характеристики цих понять за певним алгоритмом: зона комфорту – яка відстань (дистанція)? що прийнято робити в цих стосунках? що не прийнято робити в цих стосунках? Назвали особливості поведінки та що може бути дозволено і не дозволено у різних відносинах: дружба, побачення, зустрічання, заручини, шлюб. Перерахували способи, якими можна проявити свої почуття до дівчини, не вступаючи в сексуальні стосунки. Подумали та назвали причини для відтермінування сексуальних відносин, коли людина відчуває, що ще не готова вступати в такі відносини. Учасникам надали інформацію щодо поняття «репродуктивного здоров’я». Під час «мозкового штурму» актуалізували знання вихованців щодо видів та методів контрацепції. Закріпили знання учасників щодо правильного використання презервативу, розглянули рекомендації щодо правильного застосування презервативів. Підлітки створили рекламний плакат, щодо використання презервативів, в якому потрібно було написати 5 плюсів за їх використання, описати де їх можна придбати, або отримати на безоплатній основі, та сформувати правила використання їх під час статевих відносин.
Метою модулю є: розвинути навички у неповнолітніх, які готуються до виходу з місць позбавлення волі, відповідального ставлення до власного здоров’я та способу життя, а також знань та вмінь, що дозволять уникати ризикованих ситуацій. Кампанія «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності" реалізується Кіноклубом медіапросвіти з прав людини Docudays UA Кременчуцької виховної колонії за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».
Добавить комментарий к новости "Адвокаційна кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії: вчимося зберігати і зміцнювати здоров’є!"