Кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії:проведено заняття в рамках модулю «Збереження та зміцнення здоров’я»
Опубликовано: Олена
#Полтавщина
#КременчуцькаВиховнаКолонія
#БудуємоМайбутнєРазом
#UNICEF Ukraine
#docuclub
#docuдіє
В державній установі «Кременчуцька виховна колонія», в рамках пілотування проекту програми Курсів підготовки до звільнення неповнолітніх засуджених, який реалізується ВГЦ «Волонтер» за підтримки ЮНІСЕФ та адвокаційної кампанії «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності", проведено заняття в рамках модулю «Збереження та зміцнення здоров’я».
Під час виконання вправи «Джерело життя» з учасниками провели експеримент. Позначили відсотки на переліку понять, які погано впливають на власне здоров’я кожного. Це: погані звички; пусті розмови; прокрастинація (відкладання справ на потім); порушений режим дня; речі, які забирають багато часу (соціальні мережі). Вправа «Модель здоров’я» допомогла сформувати в учасників розуміння, що основна відповідальність за їх здоров’я лежить на них самих. Розглянули складові здоров’я та зобразили модель здоров’я. З чого вона складається та що на нього впливає. Ведуча навела дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо впливу факторів на життя та здоров’я людини: від спадковості здоров’я залежить на 20%; від екології – на 20%; від рівня медичної допомоги – на 10%; від способу життя – на 50%. Разом окреслили фактори, що впливають позитивно та негативно на здоров’я. Виконали вправу «Портфоліо шкідників», обговорили, що шкодить здоров’ю та зазначили негативні впливи «шкідників» на власне здоров’я. Пограли в гру «Правда/Неправда». Хлопцям запропонували з наведеної інформації щодо здоров’я обрати, де зазначено правду, а де-неправду. Переконались, як багато міфів оточують нас, окреслили яким чином такі інформаційні міфи можуть нам нашкодити? Отримали завдання для самостійної роботи: із списку шкідників здоров’я, визначити шляхи їх нейтралізації. Тобто, що кожний хлопець може зробити, аби ці шкідники не з’являлись у його житті.
Метою модулю є: розвинути навички у неповнолітніх, які готуються до виходу з місць позбавлення волі, відповідального ставлення до власного здоров’я та способу життя, а також знань та вмінь, що дозволять уникати ризикованих ситуацій. Кампанія «DOCU ДІЄ» зі зменшення рівня злочинності шляхом успішної ресоціалізації засуджених – на підтримку реформи пенітенціарної системи: "Світ без злочинності" реалізується Кіноклубом медіапросвіти з прав людини Docudays UA Кременчуцької виховної колонії за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».
Добавить комментарий к новости "Кампанія «DOCU ДІЄ» в Кременчуцькій виховній колонії:проведено заняття в рамках модулю «Збереження та зміцнення здоров’я» "