Подробно
В державній установі «Кременчуцька виховна колонія», що на Полтавщині, відкрили постійно-діючу виставку творчості місцевих художниківУкраина, Полтава и область | Местные новости | 05-05-2017 20:25
Опубликовано: Олена Удовицька 5 травня в загальноосвітній школі № 32 державної установи «Кременчуцька виховна колонія», що на Полтавщині, відбулось урочисте відкриття постійно-діючої виставки творів місцевих художників «Життя – це мить…». На виставці розмістили роботи учнів художньої школи імені О. Д. Литовченка та відомого кременчуцького художника Святослава Коваля. |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава |
Добавить комментарий к новости "В державній установі «Кременчуцька виховна колонія», що на Полтавщині, відкрили постійно-діючу виставку творчості місцевих художників"