Подробно
Полтавська делегація полетіла до Німеччини, щоб "вирватися з рутини і подивитися на свою роботу зі сторони"Украина, Полтава и область | Местные новости | 11-04-2016 19:53 | Полтава-Информ > Вести от этого источника
![]() Серед учасників делегації: голова Полтавської ОДА Валерій Головко з першим заступником Андрієм Пісоцьким, голова Полтавської облради Олександр Біленький, народний депутат Андрій Река та ще 14 представників органів державної влади та місцевого самоврядування Полтавщини. Источник: Полтава-Информ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Полтавська делегація полетіла до Німеччини, щоб "вирватися з рутини і подивитися на свою роботу зі сторони""