Подробно
Коли мова йде про людське життя – важлива кожна копійка!Украина, Полтава и область | Местные новости | 05-02-2015 13:27 | Полтава-Информ > Вести от этого источника
![]() Виконавчий комітет Полтавської міської ради, управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «HELP GROUP», Полтавський Батальйон Небайдужих, за підтримки волонтерських центрів «Пульс» Полтавської державної аграрної академії та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка оголошує про масштабний благодійний проект «Копійка – життя збереже!» Источник: Полтава-Информ | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "Коли мова йде про людське життя – важлива кожна копійка!"