Подробно
ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ, ЩО НА ПОЛТАВЩИНІ, ПРОВЕЛИ СЕМІНАР ФАХІВЦІ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБУкраина, Полтава и область | Местные новости | 20-01-2014 15:05
Опубликовано: Олена Удовицька ![]() 17 січня поточного року для співробітників Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області фахівці соціальних служб провели семінар-нараду за темою «Дії персоналу при прибутті до виховної колонії дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаПолтава![]() |
Добавить комментарий к новости "ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ВИХОВНОЇ КОЛОНІЇ, ЩО НА ПОЛТАВЩИНІ, ПРОВЕЛИ СЕМІНАР ФАХІВЦІ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ"