На черговій 13-ій сесії міської ради 6 скликання депутати розглянули та затвердили 45 питань порядку денного. Зокрема, в ході роботи із проектами рішень вони ознайомились зі звітом по виконанню бюджету міста за 9 місяців поточного року та отримали інформацію про перебіг виконання різних міських програм. Розпочалось засідання із привітання вінницьких жінок, які отримали почесне звання «Матері-героїні». А завершилось - прийняттям рішення про надання згоди на прийняття у комунальну власність будівлі спортивного комплексу по вул. Фрунзе.
Сьогоднішня сесія міської ради - передостання у поточному році, тому депутати детально ознайомились із тим, як виконуються дев'ять цільових програм, та затвердили дві нові - Програму розвитку органів самоорганізації населення м. Вінниці на 2012-2016 рр. та Програму реформування, розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2012-2015 рр.
Окрім цього, директор департаменту фінансів Наталя Луценко охарактеризувала стан виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року. За цей час до міської казни надійшло 746 млн. грн., що на 14% більше ніж за аналогічний період минулого року. Видатки визначились у сумі майже 749 млн. грн., які у переважній своїй більшості спрямовувались на соціальний захист, галузі освіти та медицини. «Цьогоріч є певні труднощі із виконанням бюджету, і це пов'язано із новим бюджетним кодексом, - говорить міський голова Володимир Гройсман. - Сьогодні у всіх обласних центрах є напруження по дохідній частині. Всі про це знають, про це знає міністр фінансів. У нас на сьогодні не має інструментів для того, аби поповнити міський бюджет, тому ми очікуємо адекватної реакції міністерства фінансів по врегулюванні цієї ситуації не тільки по місту Вінниці, а й по всій Україні. Також ми це питання порушували і на рівні Асоціації міст України, адже це на сьогодні є досить актуально».
Окрім фінансових та інших питань, депутати міської ради заслухали звіт про хід виконання Програми «Муніципальне житло м. Вінниці». Директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Галина Якубович повідомила, що на сьогоднішній день другий муніципальний будинок, який споруджується у місті, готовий на 85%. Введення цього будинку в експлуатацію заплановано на весну 2012 року. Квартири у муніципальному будинку майже на чверть дешевші ніж на комерційному ринку нерухомості. Придбати таке житло має можливість переважна більшість працездатних вінничан. Наступний будинок буде зводитись на вул. Щорса.
Передостаннє питання порядку денного стосувалось спортивного комплексу по вул. Фрунзе. Міська влада вже певний час веде переговори із Міністерством оборони України про передачу СК у комунальну власність територіальної громади міста. Першим офіційним кроком міської ради стало рішення, яке прийняли депутати 25 листопада, про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність будівлі спортивного комплексу за адресою вул. Фрунзе,48. «Ми спільно із губернатором працюємо із Міністерством оборони України стосовно того, щоб СК було передано у комунальну власність міста. Тоді ми спільно зробимо реконструкцію приміщення і в нас з'явиться сучасний спортивний центр. На сьогодні ми пройшли усі необхідні процедури і сподіваємось на позитивний результат, - розповідає міський голова Володимир Гройсман. - Обов'язково ми хочемо врахувати у роботі те, щоб цим спортивним комплексом мали можливість безперешкодно користуватись військові».
Департамент у справах ЗМІ
та зв'язків з громадськістю
Вінницької міської ради
т.: 59-53-10,59-50-66,
59-51-85
Источник: Офіційний сайт Вінницької міської ради | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На черговій сесії міської ради депутати підтримали ініціативу про прийняття у комунальну власність спортивного комплексу по вул. Фрунзе"