Подробно
В комітеті по фізичній культурі та спорту міської ради прокоментували ситуацію у ФК «Ниві»Украина, Винница и область | Местные новости | 30-08-2011 12:21 | Офіційний сайт Вінницької міської ради > Вести от этого источника
![]() В засобах масової інформації останніми днями з'явилась інформація, що у ФК «Нива» виникли проблеми і клуб може припинити виступи у чемпіонаті України. Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський каже, що міська рада в межах тих можливостей, які має, підтримувала і надалі підтримуватиме «Ниву»:
- Клуб «Нива» не є і не може бути муніципальною командою, яка повністю утримується за рахунок міського бюджету. Професійний спорт завжди потребує значних коштів і підтримується приватними структурами. Для прикладу, жодна професійна команда Прем'єр-ліги не утримується повністю за рахунок місцевих бюджетів - команди працюють як окремий механізм, який показує і гарні результати, і водночас - заробляє. Водночас, хочу підкреслити, що ані обласна, ані міська влада в міру своїх можливостей не стоять осторонь міського великого футболу. Упродовж останніх років для підтримки ПФК «Нива» з обласного та міського бюджетів постійно надавалась фінансова підтримка (загалом за 2008 рік - 812 тис. грн.; 2009 - 750 тис. грн., 2010 - 750 тис. грн.; на 2011 рік заплановано 750 тис. грн., з яких основна частина вже профінансована). Хочу також зазначити, якщо клуб «Нива» вирішить питання із приватною підтримкою, місцева влада і надалі буде підтримувати клуб в межах своїх можливостей. Також хотів би підкреслити, що для міської влади пріоритетом є масовий спорт, і особливо спорт дитячий та юнацький. І саме на це і спрямовуються основні кошти в нашій галузі. Зокрема, ми зацікавлені у розвитку в місті юнацького футболу і всіляко підтримуємо цей напрямок через дитячо-юнацькі спортивні школи. Таких ДЮСШ у нас сім, де із дітьми працює близько 40 тренерів. Постійно проводимо у Вінниці чемпіонати та змагання, також даємо можливість нашим дітям виїжджати в інші міста для участі у турнірах. І підтримка професійного спорту не може здійснюватись за рахунок недофінансування дитячо-юнацького спорту. Источник: Офіційний сайт Вінницької міської ради | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаВинница![]() |
Добавить комментарий к новости "В комітеті по фізичній культурі та спорту міської ради прокоментували ситуацію у ФК «Ниві»"